Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Które felgi na a4 avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

różnie, ja płacę 3tyś bez opon, stan idealny wizualnie i technicznie

Opublikowano

za ori LM ? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

tak ori z dokumentami :decayed: (przynajmniej taka była rozmowa)

Opublikowano

no to nieźle, gdzieś z internetu czy masz jakieś miejscowe źródło? a powiedz mi jeszcze jak cenowo wyglada CH? bo LM do b6 na ori glebie to chyba nie będzie super wyglądać :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

CH -2500zł bez opon, ale z jakimiś małymi śladami użytkowania

Mam znajomego który czasem przywiezie jakieś fajne markowe koła z zachodu[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 12:30_________________________________________________do lm boję się że moje 4cm na minusie to mało :> to typowe felgi do dobrej gleby przynajmniej jak dla mnie

Opublikowano

do lm boję się że moje 4cm na minusie to mało :> to typowe felgi do dobrej gleby przynajmniej jak dla mnie

tez mam takie zdanie na ten temat :good:

dlatego mimo ze mi sie bardzo podobają LM to przy 1be nie będzie to raczej dobrze wyglądać, dlatego będę sie starał o CH :kox:

Opublikowano
  • Autor

sa na allegro z oponami CH za 2,5~tyś 19ki

Opublikowano

sa na allegro z oponami CH za 2,5~tyś 19ki

wiem :kox:

jak by nie przegląd + rozrząd juz bym je miał :guma:

zakładasz jeszcze LM-y na próbę przed zima? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

brak $$ na opony :confused4: bo chcę nowe jakieś a to będzie sporo papieru

Opublikowano

Wyłamię się, dla mnie 2 są dużo ładniejsze.

popieram

Opublikowano

BBS LM są mega lansiarskie - pełen klasyk i pięknie na aucie wyglądają :slina: Jak masz jeszcze z papierami za 3000pln, to możesz mi tez załatwić :kox::naughty:- kolega chyba nieświadomy ile one kosztują ( ~10 000pln to tanio)

Do -40mm będzie ładnie wyglądać.

Jak ktoś potrzebuje i szuka, to na allegro turdzi sprzedaje swoje BBS Ch z oponami nówki sztuki praktycznie za 2500pln :good: Do gleby -20 już ładnie wyglądają.[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 14:07_________________________________________________Żeby nie być gołosłownym

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=797296797

Opublikowano
  • Autor
Jak masz jeszcze z papierami za 3000pln, to możesz mi tez załatwić - kolega chyba nieświadomy ile one kosztują ( ~10 000pln to tanio)

Na allegro 18,500 nowe :naughty: Myślę że nie jest świadomy, dla niego felga to tylko stan i rozmiar = cena, poza tym całe auto z tymi kołami kupił za 4tyś eu. (z LM)

Jak by się dało to bym Ci zalatwil, niestetz to pojedzynczy komplet z auta

Opublikowano

Ja też chcę LM w takich pieniądzach :shocked: Od dawna się na takie czaję, to najlepszy wybór z BBSów :good:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: ja się podniecałem już tą stroną, dziś będzie real podnieta :decayed:
Opublikowano

@aju

musza byc koniecznie te podane? bo zadna jakos nie przekonuje i kojarza mi sie raczej z BMW 3,

:good:

Kolego poszukaj może czegoś co bardziej odpowiada do stylu audi

np

http://moto.allegro.pl/item794456012_da405_mb_19_5x100_audi_nowe_felgi_aluminiowe.html

albo

http://moto.allegro.pl/item789861500_nowe_polerowane_s4_do_audi_a3_a4_a6_kup_na_raty.html :)

to zes teraz doj*b@ł :polew:

stawiasz oklepane badziewie wyżej niz kultowe bbs-y? :thumbdown:

Opublikowano

Jak co komu się podoba :)

Opublikowano
  • Autor

nie założę takiego chińskiego szitu na auto, te pierwsze podobają się mojej żonie na szczęście to nie jej auto :polew:

to zes teraz doj*b@ł

:kox::decayed:

Opublikowano

wg mnie jedyneczka jest nie zła z tym ze musi być środek czarny jak zaznaczył to w swojej wypowiedzi kolega Cristoforo

lecz dwójeczka tez nie jest zła z tym że musiała by być biała do twojego kolorku..... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.