Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Dlaczego strzela


Piotr26

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczyny strzałów LPG maga byc rózne zaczynajac od nie sprawnego układu WN kończąc na źle wyregulowanej instalacji. Napisz moze tez jaki masz silnik oraz jaka instlacje posiadasz, pisząc" zwykła instalacja" to za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc strzelanie masz na myśli "otwieranie się zaworu bezpieczeństwa" zamontowanego w dolocie? Jak miałem mazdę 323 ze zwykła instalacją (niesekwencyjną), to na rurze do filtra powietrza był "zawór bezpieczeństwa", który otwierał się gdy dochodziło do niespalenia mieszanki gazowej - był wtedy wystrzał. Wystarczyło, że wymieniłem kable elektryczne oraz świece i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc strzelanie masz na myśli "otwieranie się zaworu bezpieczeństwa" zamontowanego w dolocie? Jak miałem mazdę 323 ze zwykła instalacją (niesekwencyjną), to na rurze do filtra powietrza był "zawór bezpieczeństwa", który otwierał się gdy dochodziło do niespalenia mieszanki gazowej - był wtedy wystrzał. Wystarczyło, że wymieniłem kable elektryczne oraz świece i problem znikł.

To samo mi się działo jak miałem Opla Vektre 2.0 GT, po wymianie przewodów wysokiego napięcia, kopułki na rozdzielaczu i świec auto zaczęło jeździć normalnie.[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 11:57_________________________________________________

kolego nie mam sekwencj ale wymienilem swiece i przewody i jest jak narazie dobrze a i jak odlaczylem przewody od niby komputera :>

A więc to była przyczyna, tak samo jak w moim Oplu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...