Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z vag-com

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mianowicie mam pytanie dlaczego nie moge zrobic adaptacji czujnika g 85, gdy probuje wejsc w opcje adaptacji to wywala mi komunikat ze trzeba sie skontaktowac z autorem programu ,czy do zrobienia adaptacji musi byc wersja vaga z numerem seryjnym wykupionym w ross tech przepraszam za bledy nie posiadam polskiego systemu windows prosze o odpowiedz...

Opublikowano

Bez zarejestrowanej wersji żadnych zmian nie wprowadzisz.

Opublikowano
  • Autor

Czy problem jest taki sam w kazdej wersji vag com trzeba wykupic jednak ta licencje :blink:

Opublikowano

tylko wersje full

Opublikowano
  • Autor

Przeszukalem wszedzie i nie znalazlem wersji full vag - com mozliwa jest tylko moim zdanie po zaplaceniu 99 dolarow za serial number na stronie ross tech czy mam racje?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

polecałbym poszukać vag-com na http://www.google.pl ja swojego vaga miałem ze strony http://www.peb.pl

Opublikowano

Przeszukalem wszedzie i nie znalazlem wersji full vag - com mozliwa jest tylko moim zdanie po zaplaceniu 99 dolarow za serial number na stronie ross tech czy mam racje?

pogadaj z jakimiś kolegą z forum a na pewno prześle Ci na PW lub e-maila taką FULL WERSJĘ. Lub podaj e-mail to dostaniesz na MIKOŁAJA ode mnie

Opublikowano

Lub podaj e-mail to dostaniesz na MIKOŁAJA ode mnie

albo ode mnie :wink4:
Opublikowano

Ale Mikołaj w tym roku dobry :>

Opublikowano

...a jak autor byl grzeczny-bonusa dostanie w pakiecie... :naughty::wink4:

Opublikowano

Jakiego bonusa ? Powiedz ze jeszcze ETKĘ by dostał ?

Opublikowano

Jakiego bonusa ? Powiedz ze jeszcze ETKĘ by dostał ?

wszystko zalezy od tego,na jakim oprogramowaniu lata laptopik... :naughty:
Opublikowano

Jakiego bonusa ? Powiedz ze jeszcze ETKĘ by dostał ?

wszystko zalezy od tego,na jakim oprogramowaniu lata laptopik... :naughty:

A masz na XP ?

Opublikowano

A masz na XP ?

:naughty: :naughty: :naughty:

mam autodate i VWtool na XP,etke tez mam,ale na viscie nie moge jej odpalic,bo rozdzielczosc obrazu musze zmieniac ,a to jest nie praktyczne-korzystam z vagcat.com :wink4:

Opublikowano

Ja też korzystam z vagcat.com , mam jeszcze VAG 311 i 409 (oczywiście full)

Ale przydała by się ETKA

Opublikowano

Ja też korzystam z vagcat.com , mam jeszcze VAG 311 i 409 (oczywiście full)

Ale przydała by się ETKA

mam etkę, tylko jak to wysłać jak to ma 2GB...

Opublikowano

Ja też korzystam z vagcat.com , mam jeszcze VAG 311 i 409 (oczywiście full)

Ale przydała by się ETKA

mam etkę, tylko jak to wysłać jak to ma 2GB...

jak skompresujesz do RAR,to ile to bedzie mialo?
Opublikowano

to i tak mailem nie pojdzie-trzeba dzielic :cool1:

Opublikowano

to i tak mailem nie pojdzie-trzeba dzielic :cool1:

a najprościej jakbyście mieli konto na torrentach. Tam można etke ściągnąć...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.