Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Po wymianie akumulatora, problem z odpalaniem.


topola

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czytałem parę postów ale podobnego problemu nie znalazłem . Po kolei, padł mi w aucie zupełnie akumulator przez jeden dzień odpalałem go na kable ale dziad nie chciał się ładować, dzisiaj kupiłem nowy akumulator i teraz co się dzieje. Czasami nie zawsze, wkładam kluczyk, gasną wszystkie kontrolki czyli standard i zaczynam kręcić i auto kreci silnikiem ale zachowuje się jakby nie dostawał iskry albo paliwa, przekręcam kluczyk i powtarzam i odpala na dotyk, czasami nie chciał mi z pilota auta zamknąć. Rozmawiałem z paroma osobami że to może być wina immo że nie potrafi się przekodować po wymianie i dłuższym odłączaniu aku i nie zawsze odpala/zamyka auto, co uważacie ? mam jeden kluczyk niestety więc nie mam jaki inaczej sprawdzić, da się go jakoś nastawić na nowo czy to waszym zdaniem w ogóle z immo nie wspólne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do VAG-a będę miał dostęp dopiero za 2 dni, nie chce do tego czasu czegoś zepsuć... dlatego pytam :kwasny:

zepsujesz jak bedziesz grzebał nie wiedząc w czym :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odlączeniu akumulatora w dieslach nie ma żadnych konsekwencji ze strny elektroniki.

być może posiadasz dodatkowy immobilajzer lub alarm ktory blokuje możliwosc uruchomienia silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po odlaczeniu akumulatora musialem "przyuczyc" kluczyk bo swiecila sie kontrolka ESP i nie zamykal/otwieral z pilota. Przy starcie nie bylo zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wepnę VAG-a i zobaczę czy coś wywali, dzisiaj rano ten problem sie nie pojawił ale wcześniej zrobiłem tak jak wyczytałem na forum że włożyłem kluczyk, przekręciłem na zapłon i przytrzymałem guzik na kluczyku. Nie wiem czy coś to dało ale zamknął normalnie auto i od razu odpalił. Jak coś wydjdzie dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...