Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] "Klekotanie" na wolnych obrotach


sedi

Rekomendowane odpowiedzi

nie lałem ... ponieważ zalewm V power i tam już są uszlachetniacze ....

chyba robimy OT w Twoim temacie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz przebieg?sprzęgło od alternatora - jakie miałeś objawy?Ja musze chyba te gumki od klimy zmienic bo na wył. klimie cos klekota;)

148 tys, kupiłem go jak miał 108 tyś ....

objawy takie że jak skręcisz koła to piszczy jak opętamy ....

Ja mam dokładnie takie objawy jak Ty Madas więc nadeszła pora na jakiąś wizytę u mechanika. :good:

zmieniłem tylko sprzęgło alternatora ( norma ) ....

Jaki to koszt? :mysli:

sedi co do ogólnej formy silnika to moja furka sprawuje się dobrze! Żadnych problemów jak na razie. :good: Odpukać. :naughty:

Wracając do gumek to mam takie na stanie. Jak chcesz to pisz do mnie i Ci wyślę. Koszt 5pln za sztukę a potrzebujesz 6 sztuk + koszty wysyłki.

Pozdrawiam

akjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go przy przebiego 220tys. wiec 3tys km zrobione w Polsce ale znam przebiegi w tych autach ponad 350 tys.....

W B7 juz nie sa te silniki co "kultowe" 1.9 wiec uwazam czy to jest BLB czy inny wszystko zalezy od eksploatacji i szczęścia:)

A jakie macie przebiegi w Waszych BLBekach;)?

a syszales o temacie np: zabieraka pompy oleju (tzw cicha smierc ) , lancuszku i kole zebatym napedu walkow itp.itd ? jesli nie masz nic w historii auta o tym wspomniane to juz dzis bym sie umawial przynajmniej naich kontrole przy takim przebiegu.

A co do przebiegu to moj BLB mial 65 tys jak go sprzedawalem a silnik mial wymieniany przy 38 tys :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o tych temacikach,powiem tak-dbam o samochód ale nie dam się zwariować:)

a powiedz mi znasz jakiegoś spoko mecha w Krakowie lub gdzieś w okolicach godnego polecenia?

to nie chodzi o dbanie tylko o sprawnosc auta.Jesli wyzej wymienione rzeczy nie byly wymienione/sprawdzone to uwierz mi twoj silnik to bomba zegarowa przy tym przebiegu bez wzgledu na to gdzie kto i jak tym jezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogos w Krakowie lub w okolicy żeby mógł solidnie ocenić obecny stan tych elementów?

Qrcze nie wiem czy to było sprawdzane ale gość od którego kupiłem jeździł nawet z wymianą postojówki lub piór wycieraczek do ASO w Niemczech :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znasz kogos w Krakowie lub w okolicy żeby mógł solidnie ocenić obecny stan tych elementów?

Qrcze nie wiem czy to było sprawdzane ale gość od którego kupiłem jeździł nawet z wymianą postojówki lub piór wycieraczek do ASO w Niemczech :confused4:

niestety nie znam a tez bym chcetnie potrzebawal ogarnietego mechanika w temacie Audi z okolic Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie na spotach Krakowskich ... jest tam Cuber, Wąski, Trzeniu i Simian który ma BLB ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie czy da rade sprawdzić po numerze vin WAUZZZ8E54A042680 jaki mam rodzaj kompresora do klimy ponieważ tez mi klekocze na wolnych obrotach i wszystko wskazuje na gumki w sprzęgle od kompresora a ich jest ze 2 rodzaje i nie wiem jakie zamówić?

Dzięki z góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zobaczyć co mamy i wtedy dopasować. Wiem, że Bart-s sprawdził po VINie i okazało się, że w autku siedzi inna sprężarka. :gwizdanie: Gdzieś o tym mówił na FORUM. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie czy da rade sprawdzić po numerze vin WAUZZZ8E54A042680 jaki mam rodzaj kompresora do klimy ponieważ tez mi klekocze na wolnych obrotach i wszystko wskazuje na gumki w sprzęgle od kompresora a ich jest ze 2 rodzaje i nie wiem jakie zamówić?

Dzięki z góry :hi:

nr kompresora 8E0 260 805 BJ oznaczenie DENSO :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do BLB jakie gumeczki?

http://www.newageproduct.pl/?page=shop&run=det&id=117 te beda odpowiednie?

ja mam kompresor o takim nr.6SEU14C i te gumki pasują http://www.newageproduct.pl/?page=shop&run=det&id=117 , a tu masz wszystko na temat gumek http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_nierowna_praca_silnika_i_dziwne_trzaski-t81294.0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to klekotanie na wolnych to zdecydowanie te gumki w sprzęgiełku od klimy wymieniłem przy okazji łożysko i cisza!!! :> Jestem też świeżo po wymianie rozrządu i całego osprzętu Teraz moge powiedzieć że BLB dopiero chodzi tak jak powinien...Przy okazji polecam dobrego mechanika z Olkusza Łukasz Zębik ul.Cegielniana. Serdecznie polecam i pozdrawiam... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...