Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 S4 2.7 BT] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie, koło mnie parkuje punto i ma cztery rurki :mrgreen:

Opublikowano
właśnie, koło mnie parkuje punto i ma cztery rurki

rob a moze ostrzezenie ?? :evil: Pilnuj sie .... :razz: KONIET OT ...

Opublikowano

niema się co rozpisywać na temat tego autka.

Przecież to "tylko zwykłe S4"..................

czyli MARZENIE KAŻDEGO POSIADACZA A4

S4 to już nie kategoria samochodu - to dzieło sztuki i to wszystko co można powiedzieć oS4

[ Dodano: 2006-07-19, 09:42 ]

jupo, chętnie bym się spotkał żeby zobaczyć to cacko na żywo ( jeszcze nie miałem okazji zasiadać w S4 )

Opublikowano
  • Autor

[ Dodano: 2006-07-19, 09:42 ]

jupo, chętnie bym się spotkał żeby zobaczyć to cacko na żywo ( jeszcze nie miałem okazji zasiadać w S4 )

Może jak będzie jakiś spocik krakowski - to się spotkamy :?:

[ Dodano: 2006-07-23, 21:26 ]

Mogę umieścić krótkie video (217kB) z przyspieszenia 0-200km/h i hamowania w formacie .3gp (to jest z NOKI), tylko nie wiem jak?I jakim programem mozna to przekonwerterować na bardziej znany format?Czy ktoś wie?? :roll: 2.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jest taki programik zdaje się że firmy xilisoft 3gp converter.

Chętnie zobacze ten filmik.

Autko w deche.

Opublikowano

Może kiedyś i ja sobie takie sprawie :cry:

Opublikowano

W rzeczy samej ładny bolidek.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę osób chciało filmiki- mam takie, z poslizgami S4 w formacie MPG (pojemności ok. 10-15MB), ale nie wiem jak je tu zamiescic ?

:neutral:

11.jpg

Opublikowano

zamieść gdzieś na necie i zapodaj link :))

Opublikowano

Bardzo fajnie śmigasz ale drifterem to ty nie będziesz w tym aucie :mrgreen:

Opublikowano

jupo, za***iste filmiki, jazda max,

pozniej postaram sie zapodac swoje filmy

pozdro

Opublikowano

przypomnialy mi sie czay moich sciganek...ehh gdzies wrzuce jak SC zmaga sie z niedostatkami jakosci skrzyni biegow...czyli KJS by Murzyn ;)

Opublikowano

hehe moja mama powiedziała że moge zapomnieć o audi jak będe tak robił :P ale filmik zarąisty..szczena mi opadła dosłownie :) niezły z Ciebie driver...ale wspominaleś o filmiku od 0-200 ...czekamy na niego..albo na jakiś filmik 0-v max..;) ile tym leciałeś po tych modach co pisałes..? pozdro...jak szacujesz o-100 0-200 ? pozdro :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo fajnie wygladaja diodki z tylu.... kilka latek do przodu.... a do przodu to jakie zalozyles? bo chyba xenon widzilem???

Opublikowano
  • Autor
Bardzo fajnie wygladaja diodki z tylu.... kilka latek do przodu.... a do przodu to jakie zalozyles? bo chyba xenon widzilem???

Tak z przodu sa xenony (jak fabrycznie) ale na lampach FK

Opublikowano

Czekamy na filmiki z "męskiej jazdy"...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.