Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Climatronic


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Do klubu niebawem dołączy kolega :), tylko niepokoi go to:

oKsa0.jpg

Będziemy chcieli wymienić to coś na standardowy klimatronić od A4.

W związku tym mam kilka pytać:

1. Czy wystarczy kupić pierwszy lepszy klimatronik do A4 (w sensie czy w każdej A4 są te same, czy są jakieś różnice, a jeżeli tak to jaki kupić),

2. Czy wystarczy przepiąć klimatroniki, czy jednak ktoś musiał zmienić układ połączeń, żeby podłączyć to cudo, co jest na załączonym rysunku??

Poprosiłbym o numer climatronika z ETKI jaki powinien być, numer VIN auta to: WAUZZZ8DZTA221472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF :blink:

to mi wygląda na jakiś homemade...

Jest różnica i nie wystarczy kupić pierwszego lepszego.

Z numerem sterownika Twojego kolegi może być problem, a po pierwszym lifcie były troszkę inne sterowniki i może nie pasować tzn. pasować będzie ale nie będzie wszystko banglać. Z którego roku ma znajomy auto :?: Ewentualnie spróbuj zamontować swój i sprawdźcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w swojej nie mam w swojej niuni klimy ;(

A rok autka to 96 (przedliftowa) w TDI 90KM. Mogę postarać się o numer Vin, jeżeli coś to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma włożony panel klimatronika z A6 C4 i wszystko mu bangla jak do tej pory.Spróbuj zapożyczyć od kogoś panel na parę minut i zobaczysz czy będzie hulał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie i Panie, nikt nie wie co to jest za klimatronik w pierwszym poście?? Byłem na giełdzie i orginalne kostki są inne niż te co ja mam założone do tego klimatronika.

Żeby teraz przerobić to muszę mieć schemat tego klimatronika co jest na zdjęciu, ale nie wiem co to za klimatronik więc nie bardzo wiem do czego szukać schematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu chyba coś podobnego montowali w seatach, o ile się nie mylę w to w toledo. Swoją drogą, niezły homemade.

Zaglądaliście pod maskę, jak wygląda reszta instalacji klimy? Może to w ogóle homemade :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy czasem auto nie było sprowadzone z włoch? Włosi czesto montowali takie własne klimatyzacje i mozna spotkac rózne dziwne zeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz czy czasem auto nie było sprowadzone z włoch? Włosi czesto montowali takie własne klimatyzacje i mozna spotkac rózne dziwne zeczy.

Nie mam pojęcia, ale jest problem i nigdzie nie mogę tego dostać, instalacja jest ewidentnie przerabiana i na 100% wcześniej był inny, tylko jaki powinien być??[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 13:23_________________________________________________Gdyby ktoś mógł mi podać numer klimy jaka powinna być to byłbym wdzięczny, nr win jest w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr.kompresora klimy,były cztery: kompd.th.jpg

A co do wyświetlacza to będzie ten: klim.th.jpg

A,swoją drogą ktoś napisał czy auto nie jest z Włoch,chyba nie,puszczone była na Holadię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...