Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] a4 b5 1,8T 95 rok nie chodzi na pierwszy cylinder


esk131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam taki problem ze swoim audi,ze czesto nie chodzi na pierwszy cylinder.nie ma reguły-czasem 2 dni jest wszystko ok,czasem jeden dzien jest problem,innym razem dzieje sie tak co godz na jakis czas.Wtedy auto niema mocy.Komputer nie pokazuje zadnych błedów.Wymieniłem cewke ,świece ,wtryskiwacz.nic niepomaga.Problem wystepuje tylko na pierwszym cylindrze i tak jak napisałem nie dzieje sie tak cały czas.Mechanicy rozkładaja rece-ostatnio ktos doradził mi zeby wymienic popychacze na pierwszym cylindrze-czy to cos pomoze? niebardzo znam sie na mechanice.Moze ktos sie sie orientuje co moze byc przyczyna "humorów" silnika?Z góry dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.kolejny problem :) kupiłem auto z filtrem stozkowym który załozony jest tak ze niema wogóle puszki filtra powietrza hehe gdzie teraz szukac tego modułu? :)

http://allegro.pl/item774825918_modul_zaplonowy_przekaznik_mocy_vw_audi_seat.html cos takiego, do tego przychodza dwie wtyczki po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł cewek, siedzi on na puszcze filtra powietrza. odpowiada on za rozkładanie rąk niedoświadczonych mechaników :polew: niestety troche kosztuje :confused4:

jakie objawy może miec jeszcze silnik przy uszkodzeniu tego modułu?

czy tylko brak pracy na 1 cylindrze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy maja racje ze to ten moduł, u mnie było to samo i tez padł moduł na 1 cylindrze ,a mozesz to latwo sprawdzic probowka samochodowa.podlaczjeden koniec gdzies do masy a grotem z probowki dotykaj przewodow na wyjsciu jesli jest w porzadku to zarowka z probowki powinna lekko jakkby zmieniac swiatlo a tam gdzie nie dostaje sygnalu niebedzie rzadnej roznicy w przygasaniu lampki.pozdrawiam Robo :good: i zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...