Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Wejście RJ-45

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, znalazłem w swoim Audi B6 (2002r) takię złączę pod podłokietnikiem. Włożyłem kabel (skrętka internetowa), drugi koniec do komputera i nic... Do czego służy to złącze ? Podejrzewam, że do podłączenia zestawu głośnomówiącego bo oprócz tego wejścia znalazłem po lewej stronie nad głową mikrofon - taki sam jaki miałem w poprzednim aucie do zestawu głośnomówiącego. Jak użyć tego wejścia ?

Opublikowano
  • Autor

To jest raczej na pewno to.... powiesz mi jeszcze tylko jak taki telefonik działa ? Jest tam miejsce na sim ?

Może ktoś wie czy istnieje jakieś urządzenie (przejściówka), które można podłączyć do tego wejścia, a do urządzenia połączyć bezprzewodowo (bluetooth) normalny telefon ???

Opublikowano

Włożyłem kabel (skrętka internetowa), drugi koniec do komputera i nic...

A niby co się miało stać? :gwizdanie: Komputer miał dostać adres z DHCP i ustanowić połączenie do sieci? :decayed:

Opublikowano

też mam taki wejście pod podłokietnikiem, jednak taki telefon noki mam fabrycznie zamontowany w konsoli. Myślę bardziej, że to umożliwia połączenie do internetu przez ten telefon, choć myślę, że możliwe jest tam też wpięcie słuchawki aby ktoś z tyłu mógł z niej korzystać. Jednak nie mogę tego sprawdzić bo u mnie wtyczka była ułamana od kolana pasażera i od początku użytkowania mam to wklejone i nie mogę wyjąć wtyczki :P...

Postaram się na dniach sprawdzić jak to wygląda i dać dokładną odpowiedź, tylko już się zastanawiam jak długo strona internetowa będzie się włączać na takim połączeniu, ale gg w miarę szybko nawiązać połączenie.

Opublikowano

... Myślę bardziej, że to umożliwia połączenie do internetu przez ten telefon...

Na prawdę odpuść sobie. To, że gniazdo jest standardu RJ45 wcale nie znaczy, że po podpięciu kabla sieciowego będziesz miał dostęp do sieci. Przeznaczenie tego gniazda zostało już wyjaśnione w tym wątku.

Opublikowano

ta puszeczka pod podłokietnikiem to jest fax modem. podłączasz sobie laptopa i możesz odebrać fax jak masz telefoniren zamontowany. Jest o tym w instrukcji, ale dokładniewam nie przytocze bo mam po holendersku

Opublikowano

Jeśli auto miało telematic to złącze RJ45 było jego dodatkową opcją - stosowane tylko na terenie DE (auto było wyposażone w telefon pracujący w sieci komórkowej niemieckiego operatora). Złącze może zostać wykorzystane do odbierania faksu lub podłączenia notebooka - u nas raczej z tego nie skorzystamy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Samochód jeździł na terenie ITALY ;)

Opublikowano

Auto jest wyposażone w telematic?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak to sprawdzić ? Będzie napisane w ETCE w informacjach o aucie ? Wiem, że fizycznie znajduje sie pod nogami pasażera - jak wygląda ? Z tego co już trochę poczytałem nie ma szansy uruchomić takiego systemu w Polsce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.