Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Nowi silnik gdzie kupić i kogo polecacie


kaldziu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie

Jestem posiadaczem A4 1,6 benzyna 74 kW z 95 roku . Użytkuje go najczęściej moja żona. Od jakiegoś czasu pojawił sie problem z mocą, szczególnie na zimnym silniku szarpał, gasł ciężko było ujechać, aż ostatnio niespodzianka w niedziele spr. stan oleju był ok . Moja kobietka przejechała może 8 km , furka zaczeła tracić moc zapaliła się lampka oleju i samochód zgasł. Po chwili sprubowała znowu odpalić, zaskoczył tak jak by było wszystko ok, przejechała może 500m ponownie kontrolka oleju samochód zamuilł i tak na siłę kolejne 500 m przejechała. Jak później sprawdziłem olej nie było nic.

Zaciągam jutro do mechanika i przypuszczam że wyrok będzie jeden ZATARTY SILNIK

Panowie macie jakieś sprawdzone , godne polecenia miejsca gdzie mógł bym kupić silnik sprawa jest PILNA jestem z Bydgoszczy ale jak będzie trzeba gdzieś podjechać to da się załatwić

pozdr i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro i innych aukcjach a powinieneś coś znaleźć.Pytanie jeszcze jakiej pojemności chcesz kupić silnik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sie handlarzy, oni za parę groszy są w stanie coś przywieżć z nieniec bądź anglii. W moich terenach panowie z Gąbina mają wszystko na 3 miesięcnej gwarancji (tak mieli rok temu i jak cos Ci się nie podobało można było oddać i wziąść inny).

Gąbin, ul Trakt Kamiński i tam masz co najmniej 2 handlarzy od których można załatwić taki silniczek i każdą używaną część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...