Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten zderzak i wydech dodaje +10 do speeda..jak babci rente kocham :kox::kox: akjam :hi: szacuken :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam to już ponad 5 lat jak modzisz to A4, nie znudziło Ci się jeszcze? Kiedy zmieniasz na inny model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem ciekaw , ja posiadam swoją b7 dopiero ponad pół roku, więc o znudzeniu nie ma mowy , a jak zapatruję się człowiek ,który 5 lat już modzi? :) obstawiam że jeszcze nie czas na zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda to może nie ale No czasem jakieś pomysły są na zmianę ale póki co zostaje tak jak jest... :wink4: Jak coś trafi się godnego to wtedy będą konkrety. :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda to może nie ale No czasem jakieś pomysły są na zmianę ale póki co zostaje tak jak jest... :wink4: Jak coś trafi się godnego to wtedy będą konkrety. :guma:

Nie słuchaj tych ciemnych komentarzy... co z tego że 5 lat ? Tymbardziej jak sie tyle modzi i wkłada serca to sie nie sprzedaje ;P przecież teraz autko będzie jeździć i jeździć jak dbasz tak jak na klubowicza przystało :) S4 robi mega robotę ! Jest świetnie i nie sprzedawaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda to może nie ale No czasem jakieś pomysły są na zmianę ale póki co zostaje tak jak jest... :wink4: Jak coś trafi się godnego to wtedy będą konkrety. :guma:

Nie słuchaj tych ciemnych komentarzy... co z tego że 5 lat ? Tymbardziej jak sie tyle modzi i wkłada serca to sie nie sprzedaje ;P przecież teraz autko będzie jeździć i jeździć jak dbasz tak jak na klubowicza przystało :) S4 robi mega robotę ! Jest świetnie i nie sprzedawaj :D

ciemnych komentarzy :facepalm: przecież nikt nie pisze żeby sprzedawał swoje A4, chcieliśmy wiedzieć jak człowiek ,który użytkuje swoje pięknie doposażone Audi zapatruje się na dalsze jego użytkowanie i eksploatacje w momencie gdy już jest tak doposażony, zero agresji typu sprzedawaj bo już masz go za długo :facepalm: źle zrozumiałeś chopin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku ilością modyfikacji, jakie wykonałeś przy Swoim B7....

Jak Jezus zmieniłeś wodę w wino ....

nasuwa mi się fragment pewnego filmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Parę pomysłów jeszcze jest ale zobaczymy jak będzie z realizacją...

BTW NIGDY wcześniej nie myślałem, że tak będzie się działo z moją A4ką. :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...