Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

No szukam takich albo S4 tylko trochę tańszych. :naughty: Jeszcze kierę do tego muszę znaleźć pikowaną 3 ramienną i będzie git! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No widziałem ją... :gwizdanie:

też ją widziałem, ale doszełem do wniosku że najpierw trzebaby to zobaczyć gdzieś w aucie na żywo...[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 22:28_________________________________________________akjam przypominam Ci że w s4 gałka była gładka a nie pikowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam przypominam Ci że w s4 gałka była gładka a nie pikowana

Co myślisz o tym? :mysli:

http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i1403238485.html

ja widziałem, jest nawet nawet :gwizdanie:

Ale kasa kosmiczna!!! :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kasa za gałe kosmos... ciekawe jak to sie ma do ceny Aso.

Jeżeli ktos sie decyduje na gałe s-line od A4 (nie a3 za 135) za 425zl z allegro to moze warto pokusic sie ta z Rs'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu już różnica znikoma więc może tą z RSa by się wyrwało ale czkekam na jakąś lepszą ofertę. :gwizdanie: Choć ta z S4 mi się też podoba... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam przypominam Ci że w s4 gałka była gładka a nie pikowana

Co myślisz o tym? :mysli:

http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i1403238485.html

straszliwie drogo. Ja bym na Twoim miejscu poczekał jak bedzie coś fajnego na allegro lub u czakiego. Nie ma sięco napalać myśle.

Ja u siebie mam gałke s4 (gładką) ale ponieważ wiem że dość szybko zużywam takie rzeczy (dwie kierownice już wymieniałem, trzecia zaczyna sięwycieraći też musze myśleć o nowej) to druga zapasowa leży w szufladzie. Ale nie sprzedam jej bo wole sobie trzymać. Zdaje sobie sprawe że z takimi częsciami w bardzo dobrym stanie będzie coraz ciężej, dlatego staram się odkładać sobie conieco. W garazu mam m. in. gałke s-line, tunel 2 din w idelanym stanie.. Czekają :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gała od s4 jest taka samajak s-line z tym ze jest gładka? dobrze kumam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o gałce słyszałem bo czaki mi mówił, że wziąłeś na zapas. :evil::cool1: Na tą chwilę tyle kasy na taką gałkę to nie wydam... :wink4: :gwizdanie:

gała od s4 jest taka samajak s-line z tym ze jest gładka? dobrze kumam?

A od S-Line jest jaka? :mysli: Przecież też jest pikowana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale znaleźć gałkę 6cio biegową z S-Line to jest masakra! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 jeszcze gorzej...[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________pamiętam jak półtora roku temu było tego dość dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4 jeszcze gorzej...[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:08_________________________________________________pamiętam jak półtora roku temu było tego dość dużo

Ale zaraz, zaraz... S4 gładka, A4 S-Line pikowana a tu co jest w końcu? :mysli:http://allegro.pl/item1403238485.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest s-line. Handlarze tego nie rozrózniają.

Tak samo piszą z dolnymi listwami drzwiowymi s-line s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli s-Line i RS4 są pikowane a S4 nie. :good: W takim razie z S4 nie ma na alledrogo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tyle że s-line i s4 poza skórą niczym się nie różnią a rs4 jest inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę jakiś komplecik sobie kiedyś pochytać. Ładna gałka + dobrana do tego kiera... :mysli:

I jeszcze jedna sprawa. Czy była taka opcja A4 S-Line żeby w środku poza czarną podsufitką, fotelami jakie mam ja (bez logo S-Line) i do tego kiera pikowana bez oznaczenia S-Line? To chyba był pakiet sport? Czy źle myślę? :mysli: PLUS zewnętyrzny S-Line (listwy, lotka, zderzaki)? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...