Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Który zestaw ksenonów lepszy.


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

jak juz zakladasz hidy to kupuj najtansze. wszystko to jeden Ch... wszystkie robi ten sam chinczyk brodząc po kostki w wodzie, w fabryce bez dachu. bierz barwe max 5000K jesli zalezy ci na jakosci świecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce poprostu zeby mi po miesiącu przetwornice padły ani jakies podobne sceny typu zakłucanie cb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj.. Weź sobie przetwornice w wersji SLIM - to Ci się elegancko pod lamy schowają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce poprostu zeby mi po miesiącu przetwornice padły ani jakies podobne sceny typu zakłucanie cb...

jak juz zakladasz hidy to kupuj najtansze. wszystko to jeden Ch... wszystkie robi ten sam chinczyk brodząc po kostki w wodzie, w fabryce bez dachu. bierz barwe max 5000K jesli zalezy ci na jakosci świecenia

chyba dostałes juz konkretna odp od kolegi a radio może Ci trochę zakłócać bo to chiński HID KIT a jeśli boisz się ze Ci padnie przetwornica to montuj ori przetwornicę Valeo.Przy takich zestawach chińskich nie ma pewności jaka będzie żywotność takiego zestawu.Ja mam jeden z najtańszych zestawów i jestem zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetwornice typu slim na prawdę nie zagłuszają cb radia czy to tylko takie gadanie sprzedawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzą schowane pod lampami slimy i w cb nie szumi, radio też trzeba mieć chyba dobre żeby samo w sobie nie szumiało. W każdym razie u mnie jest :good:

A można wiedzieć jakie i u kogo kupiłeś hidy? Mam unidena 520xl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak leży. U mnie jest taki wrażliwy układ elektryczny w aucie że hidy czasem powodują zawieszanie komputera i wtedy tylko pomaga zdjęcie klemy. Wcześniejszy zestaw za każdym razem wywalał błąd hamulców. także reguły nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...