Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Xenon H7 - 105 LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawe jak to swieci :kox:

Wzialbym mialbym wtedy Trizenon :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

świeci z tego co pisze ponoć jak hidy :mysli:

a cena... no cóż.. w NL żarówki są drogie :gwizdanie:

Opublikowano

zdobądź jakieś foty święcących zamontowanych a aucie, wtedy będzie można ocenić

Opublikowano
  • Autor

zdobędę foty zdobędę... już niebawem będą u mnie zamontowane :decayed:

Opublikowano

hehe chętnie oblukam jak to daje

Opublikowano
  • Autor

nie mam pojęcia bo to w sumie przez przetwornice nie idzie :mysli:

Opublikowano

Obawiam sie, ze to bedzie swiecic, ale nie oswietlac.. :mysli:

Opublikowano

to nie są diody HP :confused4: więc tak jak napisał ykk pewno będą świecić, ale kto wie, nie ma co gdybać poczekamy aż zrobisz fotki. mam nadzieję że będziesz zadowolony

Opublikowano
  • Autor

myślisz ykk? :cool1::mysli:

to ja już nie wiem... nie zależy mi na samym świeceniu tylko doświetlaniu drogi

Opublikowano

Sproboj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no tak ale 50E drogą nie chodzi :naughty:

a jak mi to ma świecić jak postojówki to się zirytuję :mysli:

Opublikowano

jeśli w miarę dobrze będą dawać to w odbłyśniku powinno ładnie się rozproszyć i drogę oświetlić, w sumie jest ich tam "kilka" weź pod uwagę latarki jak potrafią dawać radę na diodach :good:

Opublikowano

Może nie konkretnie o żarówkach samochodowych, a o zastosowaniu LED

http://ciekawnik.pl/content/view/385/

Opublikowano

Malik mial podobne,uzywal ich,jako dziennych,to jak jechal z wlaczonymi-na CB mowili mu ,zeby swiatla wlączyl-w dzien prawie nie widoczne-fajnie wyglada w nocy,ale nie w dzien-opisane w dziale elektryka-dzienne-fotostrory,pytalem sie Malika,jak jest i mowil,ze w dzien lipa leka z nimi

Opublikowano

Malik mial podobne,uzywal ich,jako dziennych,to jak jechal z wlaczonymi-na CB mowili mu ,zeby swiatla wlączyl-w dzien prawie nie widoczne-fajnie wyglada w nocy,ale nie w dzien-opisane w dziale elektryka-dzienne-fotostrory,pytalem sie Malika,jak jest i mowil,ze w dzien lipa leka z nimi

Miron tez ma
Opublikowano

Daruj sobie zakup tego wynalazku bo szkoda pieniedzy.

To sa zwykle LED nawet nie SMD a juz nie mowiac o HP.

Efekt bedzie marny bo chocby ich nawet 2x tyle upchali na tej "zarowce" to nigdy nie zaswieca tak zeby oswietlic droge. Jedye do tego zdolne LED to HP LED jak np:LUXEON Philipsa. Te z kolei z racji tego, ze wytwarzaja duzo ciepla musza byc dobrze chlodzone (radiatory, plyty termiczne odprowadzajace cieplo). Z tego wzgledu nigdy nie pojawia sie takie zammienniki np. H7 bo to jest technicznie nie mozliwe. Poza tym reflektory LED wymagaja innych odblysnikow, soczewek itp. z uwagi na inna geometrie swiatla.

Jedyne auto na dzien dzisiejszy z reflektorami LED to Audi R8:

http://www.al-lighting.com/neu/products_technology/headlamps/led/AL_LED_R8_Hamm.pdf

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.