Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przeciez moze przełożyć do b7 ;)

Opublikowano

przeciez moze przełożyć do b7 ;)

no przecież ....

glupek2.gifglupek2.gif

:th:

Opublikowano
  • Autor

Hehe.. dokładnie taki mam plan. Przełożę graty do B7 :) I tak sobie usprawiedliwiam ten wydatek.

Opublikowano
I tak sobie usprawiedliwiam ten wydatek.

No i sobie wytłumaczył hyhyhy

Jak coś to ci kupie wszystko , anteny kable bo to koło mnie.

Opublikowano

Malik Twoja fura jest świetna.bardzo mi sie podoba.widać ze dbasz o samochod. :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Malik Twoja fura jest świetna.bardzo mi sie podoba.widać ze dbasz o samochod. :oklaski:

Dzięki! Staram się :) Ale idzie zima i nie wiem jak to dalej będzie z tym dbaniem :)

A co do tunera TV to został w końcu zamontowany. Wielkie dzięki dla LukaszaR, z którym rezaliśmy tą instalację. 5 stówek w kieszeni i no i nowy fach w ręku. Jesteśmy teraz specjalistami od instalacji TV w Audi :) Video in motion też udało sie odblokować dzieki Alanowi. Czyli ogólnie happy end i banan na mordzie. Fotki wrzucę wkrótce.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ooo, witam kolege z Ożarowa :>

Autko naprawde ładnie się prezentuje :oklaski:.

Trza kiedy zobaczyć na żywo :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

No to wpadaj na spota warszawskiego. Każdy wtorek o 19:00 w Forcie Wola na podziemnym parkingu.

Więcej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,45.0.html

Opublikowano

Tle ze ja z natury niesmialy jestem... :rolleyes: :gwizdanie:

Ale koniec OT bo zaraz :rant: bedzie :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na 16 z niskim zawieszeniem jest strasznie a co dopiero na większych

<a  href=88fa64da3f965c95.jpg' alt='88fa64da3f965

Opublikowano
  • Autor

E tam, oniak ma takie same sprężynki jak ja i pomyka na 18" :)

Opublikowano

fajne autko. zderzak od s line :):) wole to niz robienie ze zwykłej a4 -s4 tez załoze zderzak od s line . tylko brak spoilera na klapie [br]Dopisany: 23 Grudzień 2007, 11:34 _________________________________________________dodam jeszcze ze to najładniejsze autko jakie tu widziałem .kozak

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa uznania :hi:

Opublikowano

heheehe . najładniejsze bo jeszcze ja nie zapodałem swojego autka po przeróbkach :):):)

Opublikowano

no to zapodaj to zobaczymy czy ono takie ładne... :evil:

Opublikowano

spoko, przjdzie wiosna to wszyscy co niedawno furki zakupili zdjeca zarzuca.

notowania sie pozmieniaja:)))))

Opublikowano

no jedna z ladniejszych b6 tutaj .... :) trzeba przyznac

juras .... poczekamy zobaczymy ..... bo wielu tu pewnie takich bylo co tak mowili a teraz ich a4 to takie szare i gina w tlumie :)

i czesto sie sprawdza tutaj powiedzonko: duzo gada malo robi :)

Opublikowano

co racja to racja.

ja juz jakas tam swoja koncepcje mam. co wyjdzie? zobaczymy.

malikowi wyszlo.

niestety jak to zwykle bywa pomysly zaczynaja sie powtarzac i jak kiedys jego felgi byly rzadko spotykane tak teraz niejeden je kupuje.

pora furke sprzedac i stworzyc cos innego.

czekamy do wiosny.

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki, chyba nie będę w stanie opowiedzieć na żadną z Waszych uwag bo wszystko co napiszę jest regularnie cenzurowane przez niejakiego spedyta bez słowa jakiegokolwiek wyjaśnienia. Ten post zresztą pewnie też za chwilę zniknie. No cóż, myślę, że status moderatora powinien być przyznawany jednak z większą ostrożnościąbo niektórzy ewidentnie nadużywają "władzy" :thumbdown:

warnwarn.gifOdrobinę opanowania, nie zdążyłem odpowiedzieć na PW.

Ostrzeżenie za brak zrozumienia Regulaminu pkt 6 [za to była edycja] i za podważanie autorytetu moderatorów, administracji oraz Prezesa.

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2007, 00:15 _________________________________________________Doprawdy żenująca jakość "moderacji" :sick3:

Opublikowano

Malik

Mówiłem na wigilijnym spocie, że się nie podpisują. Wstydzą się czy co :mysli: :mysli: Gdyby nie pw, to nie wiadomo od kogo ta uwaga :) Moze dalsza dywagacja niech sie przeniesie na spoty warszawskie badz na wydzielony, co? Sorry za OT.

właśnie proszę nie robić zbędnego OT,bo to nie dział do dyskusji na takie tematy.

Sprawa zapewne niedługo się wyjaśni.

[cayenne]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.