Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Skaczące obroty silnika po jego nagrzaniu.


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Dzisiaj ponownie walczyłem z problemami spadku obrotów. Wyczyściłem przepustnicę, wymieniłem filtr powietrza, a nawet znalazłem dziurawy wężyk z lewymi obrotami. Niestety sporoczasu spędzone w garażu i nic. Po nagrzaniu się silnika do około 80, 90 stopni obroty spadają. Po podłączeniu interfejsu wystąpił błąd 17916. Nie wiem co robić pozdrawiam Wojtek.

temat zmieniony, przeniesiony do benzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz , mam taki sam problem, tyle tylko ze moje autko stało 4 lata i dopiero teraz wszystko bede przy nim wymieniac płukac i czyscic i moze sie to zmieni, gdyż jak podłączam go pod kompa to jest wszystko w porzadku ......jest takie wrażenie jakby silniczek krokowy padł, nie moze z ssania zejść na niskie obroty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dalej walczysz z tym problemem to na poczatek sprawdz swiece i porownaj czy te dwie zasilane prosto z cewki nie maja jakis dziwnych nalotow, bo jak tak to kilka procent mozesz postawic na to ze cewka powoli pada a co sie z tym wiaze zamiast produkowac poprawne napiecie zaczyna glupiec, ostatnio bawie sie z tym samym problemem i ze wzgledu na braki finansowe na razie stoje ale jak masz mozliwosc sprawdzenia cewki to sprobuj.powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki po wielu miesiącach batali, w końcu dostałem się do elektryka. Głowił się mierzył, wykasowywał błędy (podobno jest dobry) stwierdził ale nie na pewno że to małe urządzenie na rurze z powietrzem firmy Hitachi. Powiedział że mam to kupić ciekawe ile to kosztuje. Pozdrawiam i dziękuje Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...