Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pokrowce szyte na miarę co o tym sądzicie


marionozzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce sobie kupić pokrowce z eko skóry do mojej czarnej audicy ciemny środek i kremowe pokrowce chyba będą fajnie wyglądać co o tym sądzicie takie jak na tej aukcji

http://moto.allegro.pl/item810096202_pokrowce_na_miare_eko_skora_100_producent.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto co lubi? :mysli: Widzę, że jesteś z Zabrza więc do TG nie masz daleko a wiem, że mój kumpel gdzieś właśnie w Tarnowskich szył coś na miarę do swojej cytryny. Dam Ci znać jak to wyglądało cenowo. On ogólnie jest zadowolony ale musiał sobie poprawiać nieco - dokupił spinki i gdzieś pod fotelami musiał to ściągać bo nie do końca jest to na miarę i chyba nigdzie Ci tego idealnie nie zrobią. :disgust: Plus byłby taki, że mógłbys sobie podjechać i wybrać materiał, kolor widząc go prze sobą i dotykając. :good: Wiadomo, że ORI to nie będzie... :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 21:40_________________________________________________I jeszcze jedna uwaga: On nie miał z eco skóry tylko z jakiegoś materiału. Co do tej eco skóry to Ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak nie spróbuje to się nie dowiem co i jak myślę że może nie będzie pękać i się przecierać wiadomo że spinkami będę musiał pochwytać tu i ówdzie ale ogólnie myślę że będzie ok jak będziesz coś więcej wiedział na ten temat jak to wygląda to daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to jest kapa bo ta eko skóra wygląda dość wieśniacko ;p a pozatym nie bedą dokładnie dolegać bo przecież wiekszość siodełek teraz jest tak lekko wyprofilowana po bokach do góry i na boczki tak jak to maja zwykle kubełki, wiec będzie widać jak ten materiał jest naciągnięty i nie dolega ściśle do fotela... ale jeśli chodzi tylko o to bo ori materiał sie nie zniszczył i zużył to jak najbardziej taki motyw jest dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodzi o to żeby zabezpieczyć oryginalny materiał wiadomo że nie będzie pasować jak ulał bo przecież to tylko pokrowiec ale zawsze coś osłoni i przy okazji jakiegoś uroku doda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu, ale jak dla mnie... porażka :no:

Wolałbym kupić nowe siedzenia, które wbrew pozorom nie są takie drogie niż bawić się w pokrowce.

Nawet jakby moja a4 jeździła jako taksówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kubły to na 100% odpada.

Uroku to dla mnie nie doda a wręcz przeciwnie

Siedzenia są bardzo tanie wiec jak sie zniszczą to można kupić drugie. Jeden z klubowiczy z wawy dał ogłoszenie, że odda za darmo bo zmienił na kubły i mu zawalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma coś podobnego u siebie w Vectrze. Nie wiem jak dawno zakłądał ekoskóropodobne pokrowce , niemniej z mojej oceny organoleptycznej wydaje sie ze dośc dawno. Efekt taki, ze pokrowce porozciagały sie szczególnie na przednich fotelach- siedziskach i wyglada to jak skajowy fotel w dużym fiacie. Nie za fajnie. Moze zrobię fotkę (przez szybę) dla przyblizenia sytuacji - jesli samochód bedzie stał pod domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dał mi znać i okazało się, że to nie w TG tylko w Chorzowie więc chyba bliżej Ciebie, co? :decayed: Tutaj masz link do przykładowej aukcji. Możesz się z nimi skontaktować i dowiedzieć jak i co? :good:

http://www.allegro.pl/item812574475_pokrowce_samochodowe_na_zamowienie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko :shocked: 400 zł za komplet. Po tyle chodzą fotele i kanapy z B6 ale to już szczegół przecież to wyglada fatalnie :thumbdown: (takie moje zdanie :hi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 400 stówki to naprawde sporo! To co wkleiłem jest tańsze o połowe ale jak wyżej pisałem kolega, który robił to u siebie w cytrynie musiał trochę poprawiać (dociąganie spinkami po fotelami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cenę, to eco skóra nie nadaje się za bardzo na siedzenia. Ma ona szybszą ścieralność niż ori materiał z którego masz wykonane fotele. No i pokrowce mimo że na wymiar to i tak będą odstawać i zjeżdzać Ci z siedzeń :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...