Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a wjec tak umnie byl zaduzy luz i sklepanie tego nicy by niedalo najlepiej bylo by wyjc ten zawor szlifirka zeszlifowac jakas podkladke zalozyc i zespawac i bedzie git mam jeszcze jedna turbine z nowym zaworem wg i jest na niej luz tak zrobili mi w firmie zajmujacej turbo wjec powinien na niej byc minimalny luzik . jutro dokacze skladanie (zostal jeszcze dolot i zalanie olejem) i napisze czy jest poprawa pzdr [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:35_________________________________________________noi d*pa podlaczone zlozone i nadal to jest nie to ;/ [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:12_________________________________________________dodam jeszcze ze jak jade spokojnie i dodam gazu do 3-4 k obrotow i puszcze gaz to slychac tak jakbym mial Blow Off takie pssst XD

nasluchiwalem i dzwiek dochodzi od tej rury co jest doczepiana przy filtrze powietrza i przykrecana do wzmocnienia

Opublikowano

dziurawa?? chyba masz lewe powietrze gdzies

Opublikowano
  • Autor

a jak jest lewe powietrze to niema mocy ?

tylko gdzie wszystko przejrzalem od gory do dolu dzwiek z okolic puszki f powietrza dochodzi

Opublikowano

test szczelności układu do zrobienia :decayed:

a DV to ty masz nowy ?

Opublikowano
  • Autor

no dv dobry jak dmucham w cienki wezyk ten co idzie do kolektora to niepuszcza powietrza .

czyli szukac dziury gdzies ? :)

Opublikowano

ale szukaj tej dziury pod ciśnieniem a nie na oko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tzn jak ? wyjac wszysko i wpapowac powietrze[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 17:37_________________________________________________dobra mam peknieta ta rure co prowadzi od f powietrza do turbiny (strony zimnej) pekniecie jest tam gdzie opaska skrecana przy stronie zimnej

wjec jesli ktos ma na sprzedanie ta rure niech pisze :)

[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 19:29_________________________________________________rura wymieniona juz niema tego pssyt :) ale jakiej kolwiek poprawy tez nie auto nadal niema tych 150 km

Opublikowano

kolego masz wskaznik doladowania ??? jak pompuje turbo?? masz wszystko szczelne od turbiny az po Ic?? ja kiedys mialem dziure w tej metalowej rurze co idzie za zderzakiem i tak samo auto nie chcialo isc...n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??

Opublikowano

n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??

ciekawe :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.