Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Odpięcie wężyka od wg


soczeklol123

Rekomendowane odpowiedzi

a wjec tak umnie byl zaduzy luz i sklepanie tego nicy by niedalo najlepiej bylo by wyjc ten zawor szlifirka zeszlifowac jakas podkladke zalozyc i zespawac i bedzie git mam jeszcze jedna turbine z nowym zaworem wg i jest na niej luz tak zrobili mi w firmie zajmujacej turbo wjec powinien na niej byc minimalny luzik . jutro dokacze skladanie (zostal jeszcze dolot i zalanie olejem) i napisze czy jest poprawa pzdr [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 00:35_________________________________________________noi d*pa podlaczone zlozone i nadal to jest nie to ;/ [br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 13:12_________________________________________________dodam jeszcze ze jak jade spokojnie i dodam gazu do 3-4 k obrotow i puszcze gaz to slychac tak jakbym mial Blow Off takie pssst XD

nasluchiwalem i dzwiek dochodzi od tej rury co jest doczepiana przy filtrze powietrza i przykrecana do wzmocnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest lewe powietrze to niema mocy ?

tylko gdzie wszystko przejrzalem od gory do dolu dzwiek z okolic puszki f powietrza dochodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn jak ? wyjac wszysko i wpapowac powietrze[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 17:37_________________________________________________dobra mam peknieta ta rure co prowadzi od f powietrza do turbiny (strony zimnej) pekniecie jest tam gdzie opaska skrecana przy stronie zimnej

wjec jesli ktos ma na sprzedanie ta rure niech pisze :)

[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 19:29_________________________________________________rura wymieniona juz niema tego pssyt :) ale jakiej kolwiek poprawy tez nie auto nadal niema tych 150 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz wskaznik doladowania ??? jak pompuje turbo?? masz wszystko szczelne od turbiny az po Ic?? ja kiedys mialem dziure w tej metalowej rurze co idzie za zderzakiem i tak samo auto nie chcialo isc...n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n75 sprawdzales pod kompresorem czy nie puszcza??

ciekawe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...