[B5 AFN] Wymiana radia, 2 pytania

author0928

Recommended Posts

Witam !!

Posiadam obecnie radio gama i chciałbym go zmienić na concert ponieważ chcę mieć na CD... W związku z tym mam 2 pytanka... Pierwsze odnośnie podłączenia, czy układ kostek pasuje czy trzeba robią jakieś modyfikacje, a drugie to jeśli ktoś ma takie radyjko to niech napisze czy dobrze się komponuje z kokpitem w b5

Share on other sites

Concert CD jeśli jest z Audi A6 to komponuje się idealnie z kokpitem (ma zaokrąglone rogi), układ kostek chyba też jest OK ale musisz wiedzieć, że jeśli chcesz montować radio Concert CD to licz się z tym, że po podłączeniu będziesz miał problem z podświetleniem radia oraz wyłączaniem się co godzinę oraz nie będzie działała funkcja wyłączania i włączania radia po przekręceniu kluczyka. Jeśli zależy Ci na ładnym wyglądzie radia i do tego chcesz mieć CD to dobrym rozwiązaniem jest zestaw Concert I + zmieniarka na CD wtedy podłączasz radio i zmieniarkę do istniejącej instalacji bez przerabiania czegokolwiek (plug & play).

Share on other sites

Jeśli nie było wcześniej zmieniarki to na pewno będziesz musiał pociągnąć ale to jest najmniejszy problem, ja u siebie kabelek pociągnąłem w lewym progu do bagażnika.

Share on other sites

Trochę odgrzeje kotleta ale mam takie pytanie .Jak rozróżnić czy Concert kaseciak jest z tym wadliwym procesorem ? czym się różnią Panasonic a Grundig ?

Kupiłem Concerta kaseciaka wraz z zmieniarka CD kablem i kieszenią zmieniarki na allegro i tak się zastanawiam czy posłuży sterowanie głośnością czy nie . Mam też ogromna nadzieje że będzie wszystko działało jak należy , mam na myśli system BOSE oraz wyświetlanie komunikatów z radia na pełnym FIS-ie

Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.