Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nowe monety 2zł :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to takie małe hobby :D niektórzy zbierają znaczki i innne pierdoły a ja zbieram monety :) niektórch już nie ma w obiegu :D

Sorki. Nie chciałem, żeby to wyszło jako czepialstwo :)

Po prostu zastanawiałem się, co jest fascynującego w nowych monetach ;)

Opublikowano
  • Autor

można zarobić na tym :D taka inwestycja :) kupie teraz za 2 zł sprzedam za 20 lat za tysiaka :)

Opublikowano

można zarobić na tym :D taka inwestycja :) kupie teraz za 2 zł sprzedam za 20 lat za tysiaka :)

Spoko.

Szczerze Ci tego życze, choć bije od Ciebie zbytnim optymizmem :polew:

Opublikowano

Łukasz jeśli idzie o 2złotówki to ja zbieram :wink4: i nieskromnie pisząc mam wszystkie :gwizdanie: (nordic gold) jakie wyszły do tej pory of korse :decayed:

nie wiem czemu piszessz że niektórych nie możesz dostać, wszystkie są choćby na allegro :wink4:

mam też sporo podwójnych mogę ci sprzedać :wink4: :wink4:

Opublikowano

mam takie złomiaki;

2001 Henryk Wieniawski

2003 25 Lecie pontyfikatu Jan Paweł II

2006 Nowy Sącz

1998 100 Lecie odkrycia polonu i radu :evil:

2006 Elbląg

2004 Ateny 2004

2003 Stanisław Leszczyński

2006 Legnica

2004 Województwo Łódzkie

2002 Jan Matejko

Opublikowano

to masz 2% kolekcji :decayed:

Opublikowano

Ja mam trochę więcej ,ale chomikuję i na emeryturze kupię sobie jakieś nowe super - elektryczne latające nowe A4, albo HWC (*** wie co).

A poza 2zł znajdą się jakieś monety 50-200 zł z lat 70. :naughty:

Opublikowano

no ja też mam spory albumik z 2kami :) , mam chyba wszystkie do 2004go , a potem jakoś sie trafiło audi i przestałem kupować monety :decayed:

Opublikowano
  • Autor

to ja kolego mam podobnie ;D

Opublikowano

A ja mam parę sztuk co w sklepie numizmatyczny dają za moje 2 złote 50-200 złotych ale jeszcze trochę poczekamy :naughty:

Opublikowano

można zarobić na tym :D taka inwestycja :) kupie teraz za 2 zł sprzedam za 20 lat za tysiaka :)

Spoko.

Szczerze Ci tego życze, choć bije od Ciebie zbytnim optymizmem :polew:

w zeszłym rok Zygmunt August z 1996r 2zł kosztował sporo ponad 1000zł... teraz kryzys to za 400zł można znaleźć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ja mam parę sztuk co w sklepie numizmatyczny dają za moje 2 złote 50-200 złotych ale jeszcze trochę poczekamy :naughty:

a jakie masz te 2 zł??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.