Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARJ] 2.4 V6 - PRZYGOTOWANIE DO INSTALACJI STAG 300


agd20

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zakładał instalacje Sebastian, albo jego ludzie. A co do faktury to dostałem fakturę ale tylko za założenie instalacji na kwotę 280zł , to starczyło, żeby mieć wbitą do dowodu adnotacje o LPG :). Obecnei moje autko stoi u Sebastiana od piątku (11.06.2010). w sprawie wyregulowania silnika na zimnych obrotach. Chciał oddać mi auto po dwóch godzinach, jak stwierdził ("złagodził objawy szarpania"). Ale mi chodzi o całkowite usunięcie tego objawu a nie zniwelowanie. Więc auto dalej stoi u Gazownika. W poniedziałek zadzwonie i dam wam znać czy usunął usterkę. Jak mogę tylko od siebie dodać. Facet ma tyle roboty , że naprawde potrafi zapomnieć o waszym samochodzie.Kazał zadzwonić mi najpierw w sobotę o 12, jak zadzwoniłem okazało się, że go dopiero obudziłem i zaraz zobaczy co z moim autem. Halo!! :mysli: Chyba nie tak podchodzi się do klienta. Dopiero telefon od klienta przypomina mu o sprawie, to mi się nie podoba, ale zobaczymy jakie zdolności ma jako fachowiec. :cool1: Wszystko opiszę w poniedziałek. [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 13:06_________________________________________________Już powoli mam dosyć tego faceta. Dzwonię dzisiaj do niego; Poniedziałek(14.06.2010) o 16:00, co z moim autem a on odpowiada na luzie , że jeszcze nie zajrzał do niego!! :wallbash: Ludzie nie wiem kto tego faceta polecał, szczególnie na www.LPG.pl, ale ja już wam odradzam, jak nie chcecie być olewani jak ja. Ciekawe ile ma zamiar auto trzymać?? :thumbdown: Znowu usłyszałem ,że mam czekać na telefon![br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 19:29_________________________________________________Odebrałem w końcu samochód w wtorek. Odziwo jak przejechałem Sebastian jeszcze z laptopem zmieniał parametry w komputerze. Po 15 minutach pożegnałem się ładnie i pojechałem do domu. :) Więc auto po regulacji faktycznie prowadzi sie inaczej. Na całkowicie zimnym silniku, tylko raz szarpnął przy ruszaniu, pozatym kolejne próby ruszania ok. Na ciepłym również ok. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH. BĘDE W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAKLADAŁ INSTALACJE SEKWENCJE STAG 300 DO 2.4 V6. PROSZĘ O OPINIE CO O TYM SĄDZICIE. JAKBYŚCIE MOGLI PODAĆ NA JAKIE NAJLEPIEJ TYPY CZĘŚCI ZWRACAĆ UWAGĘ. JAKIE NAJLEPIEJ DO TEJ INSTALACJI WTRYSKI I REDUKTOR, BO NIE CHCE ABSOLUTNIE ŻADNYCH PROBLEMÓW, FALOWANIA OBROTÓW ITD. ZAKŁAD KTÓRY MA TO ROBIĆ MIEŚCI SIĘ W SOSNOWCU ,FIRMA APS, MOŻE KTOŚ COŚ WIE NA JEJ TEMAT. MONTUJĄ STAGA 300 ZA 3200ZŁ.

Temat był źle nazwany i NIE PISZEMY POSTÓW Z WŁĄCZONYM CAPS LOCKIEM !

kolego możesz do mnie napisac jak juz masz instalacje.jaka firma i jakie masz spalanie gazu.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stag 300 ISA-2

Wtryskiwacze pojedyncze Hana

Reduktor AC R-01 250km

Zbiornik w koło 53 litry

Faro 13 mm

Wielozawór Suber

Taki zestaw jest polecany przez wielu do 2.8 193PS. Koszt około 3600zł. Gwarancja na 2 lata bez limitu kilometrów.

Informacje te posiadam od dwóch polecanych zakładów mieszczących się na terenie miasta Lublin.

Jeśli chodzi o wtryski MagicJet to jak spytałem o nie w tych zakładach to w jednym powiedzieli ze nie zakładają ich w ogóle, a w drugim że mogą założyć ale gwarancja wtedy na rok... To tylko potwierdziło że nie wkładają lipy bo jak się poczyta trochę wątków na temat LPG to wszędzie piszą ze MagicJet to straszna miernota.

Warto poczytać trochę na LPG-forum [proszę poszukać link w google] dużo tam opinii i foto relacji z montażu instalacji.

Podsyłam link to sklepu internetowego gdzie można sprawdzić sobie ile mniej więcej kosztują konkretne elementy ;)

Tutaj zestaw jak na początku:

MEGAPOL - samochodowe instalacje gazowe - LPG - auto gaz - autogaz

Oczywiście dochodzi jeszcze trochę elementów, przewody, wielozawór, zbiornik itd.

Założenie instalacji to nie taka straszna sprawa i mimo, że może pochłoneła by sporą ilość czasu to było by warto się męczyć... Ale jak wiadomo po wszystkim trzeba dostać na nią 'papiera' a tego sobie sami nie wyprodukujemy... chociaż ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osotnio zakładałem LPG do 2,8 V6 automat Q na takich gratach:

Stag 300-6 ISA2

Wtryski Hana

Reduktor Scorpion GT

Miedź 8mm

filtr fazy lotnej x2

rozdzielacz do wtrysków x2

Auto bardzo ładnie dało sie wystroić a spadek cisnienia przy max bucie 0,1 bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...