Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, z wodą destylowaną, kupiłem nowy atomizer Kwazara który również wypłukałem wodą destylowaną...

Opublikowano

Wy to powaleni jesteście :decayed:

Może pożyczyć Wam fartuch sterylny i rękawiczki gumowe ?

Pozytywne Wariaty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tak, z wodą destylowaną, kupiłem nowy atomizer Kwazara który również wypłukałem wodą destylowaną...

to chyba mamy odpowiedź :cool1:

ja też destylowana, a slepy ze zwykła z kranu :mysli:

Opublikowano

Tak, z wodą destylowaną, kupiłem nowy atomizer Kwazara który również wypłukałem wodą destylowaną...

to chyba mamy odpowiedź :cool1:

ja też destylowana, a slepy ze zwykła z kranu :mysli:

tak dokładnie tylko nie z kranu a przegotowaną wodą :wink4:, i pewnie dlatego wam paruje, Gracjan przeleć szybę IPĄ, a potem rozcieńcz ze zwykłą wodą :wink4:, ja

Opublikowano

Wy to powaleni jesteście :decayed:

Może pożyczyć Wam fartuch sterylny i rękawiczki gumowe ?

Pozytywne Wariaty :wink4:

Jacy powaleni, ja już nawet nie zabieram osób które wiem że mi nabrudzą w aucie :naughty:

Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

Opublikowano

Wy to powaleni jesteście :decayed:

Może pożyczyć Wam fartuch sterylny i rękawiczki gumowe ?

Pozytywne Wariaty :wink4:

Jacy powaleni, ja już nawet nie zabieram osób które wiem że mi nabrudzą w aucie :naughty:

no ja mam przed każdym miejcem pantofelki dla pasażerów :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

trzeba pogadać z medikiem żeby załatwił takie worki na buty jak w szpitalach są :decayed::przebiegly:

Opublikowano

Mogę z fatrem pogadać, może uda się coś załatwić :naughty:

Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac :wallbash::wink4:
Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac :wallbash::wink4:

Pierwsza stówa, tez od tego zaczynałem :decayed: Potem idzie kolejna i kolejna...

Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac :wallbash::wink4:

wójek 100? to coś ty kupił same szmatki i aplikatory :polew:

Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac :wallbash::wink4:

wójek 100? to coś ty kupił same szmatki i aplikatory :polew:

nio waciki :think2::smutas: :smutas:
Opublikowano

oo karwa poplułem monitor :polew: :polew:

ty nie plaj tak bo ja dzis pierwsza stowe polozylem na te gowna detajlowe choroba zaczyna sie rozwijac :wallbash::wink4:

wójek 100? to coś ty kupił same szmatki i aplikatory :polew:

nio waciki :think2::smutas: :smutas:

za tyle to puste atomizery :decayed:

Opublikowano

Kurde kasa jak kasa ale ile czasu pochłania ten detailing :wallbash:

Opublikowano

Kurde kasa jak kasa ale ile czasu pochłania ten detailing :wallbash:

no ale jakie efekty są :kox:

Opublikowano

Oczywiście jestem jak najbardziej za i lubię popatrzeć na te efekty, także powodzenia Panowie.

Opublikowano

Kurde kasa jak kasa ale ile czasu pochłania ten detailing :wallbash:

co ty stary ja nie bede swirowal pawiana jak niektorzy, kupilem jakiegos megsa w zelu do dechy bo podobno dobry i sie tak nie kurzy, kupilem reno od owadow i smoly na lakierze i kupilem megsa szmpon z woskiem i pada za pińć pińdziesiont do nakladania tego gowna na deske. moze na wiosne kupie jeszcze glinke i cos do opon i tyle. Najpierw padline trza by odmalowac zeby potem sie z czystym sumieniem na maske spuszczac :naughty:
Opublikowano

Dawaj Mrogal na pomarańcz sukę walniemy, taki z Lambo :slina:

Opublikowano

Dawaj Mrogal na pomarańcz sukę walniemy, taki z Lambo :slina:

a masz taniego picassa do dyspozycji? to pomyslim :good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.