Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

:kox: teraz to mógł byś poczuć jako świeżak na forum, bo z wygladu totalna seria, na poczatek proponuje zmiane felg na jakieś wieksze i chociaz 1BE :dziura:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koza mee meee :polew: :polew: Nie boisz się jeździć. Wolę robić za pług ale w życiu nie będę już jeździł tak wysokim autem :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:07_________________________________________________A mówiłeś coś o modach. No przydały by się bo straszna seria tak jak Kowi piszę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: teraz to mógł byś poczuć jako świeżak na forum, bo z wygladu totalna seria, na poczatek proponuje zmiane felg na jakieś wieksze i chociaz 1BE :dziura:

:polew: :polew: :polew:

gleby nie będzie, a za felgami już się rozglądam - jakieś fajne 15" wpadną na przyszły sezon :bag:

liczy się komfort, nie po to mam audi żeby jeździć jak taczką :polew:

Koza mee meee :polew: :polew: Nie boisz się jeździć. Wolę robić za pług ale w życiu nie będę już jeździł tak wysokim autem :decayed:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 18:07_________________________________________________A mówiłeś coś o modach. No przydały by się bo straszna seria tak jak Kowi piszę :tongue4:

powoli się przyzwyczajam, ale nie jest lekko :disgust:

w tym roku już mi się nie chce zmieniać zawieszenia, ale przyszła zima to już musowo jakieś -40mm

ale wywaliłes to okropieństwo z maski :cool1:

wróci na wiosnę :wink4:

przy tym setupie bra mogłaby dziwnie wyglądać :decayed:

Nie chce nic mówić ale wcale nie ma tak źle ;)

nie oszukuj się, dramat jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15' :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_s87 nie jest tak źle, poczekaj aż wrzucę fotki mojego body na stalli 15' :naughty::decayed:

się battalion na zimę zbroi :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby sobie zasłużyć na miano allroad'a nie wystarczy tylko podnieść zawieszenie, trzeba jeszcze założyć odpowiednie koła :naughty: :naughty: :decayed:

255/45 R18 :kox:

20111127187.jpg

20111127188.jpg

Btw Arek fota którą miałem Ci kiedyś pokazać, nie wiem co helmuty wymyśliły za dywaniki :kwasny:

20111127182.jpg

pakiet WINTER kompletny :sick3:

20111127183.jpg

20111127184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumowce, extra pasują.

Ciekawe czy petexy też tak będą wyglądać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw Arek fota którą miałem Ci kiedyś pokazać, nie wiem co helmuty wymyśliły za dywaniki :kwasny:

20111127182.jpg

ten co ja mam wygląda dokładnie tak samo jak u ciebie i w tym samym miejscu mi nie pasuje, a niby jest ori :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...