Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zapomniałbym że niedawno wpadło jeszcze kilka siuwaksów:kox:

http://img35.imageshack.us/img35/1636/dscn0103px.jpg

część nie dla mnie

Jak skończysz jechać padami srebrną to przeleć klepki przy okazji bo brakuje im szajnu :grin::decayed:

Opublikowano

Stripper Scent doebany nie ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak skończysz jechać padami srebrną to przeleć klepki przy okazji bo brakuje im szajnu :grin::decayed:

nie ten level co Gracjan, ale też jest nieźle najebane pod kopułką, nie?:decayed:

---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ----------

Stripper Scent doebany nie ? :naughty:

No jak nie jak tak:decayed:

Kiedyś wyrwałem od Mariusza tester i już nie mogłem sobie odmówić przy tym zamówieniu:kox:

Opublikowano

Za grosz poszanowania pieniądza.. w Etiopii ludzie piją podrobioną coca colę, a wy wydajecie chore kwoty na jakieś kosmetyki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chooj tam z Etiopią, ja mam tylko mydło, szampon i pastę do zębów...:facepalm::polew:

Opublikowano
Za grosz poszanowania pieniądza.. w Etiopii ludzie piją podrobioną coca colę, a wy wydajecie chore kwoty na jakieś kosmetyki :decayed:

daj spokój ja to piję w polsce:grin:

Opublikowano
Za grosz poszanowania pieniądza.. w Etiopii ludzie piją podrobioną coca colę, a wy wydajecie chore kwoty na jakieś kosmetyki :decayed:

daj spokój ja to piję w polsce:grin:

Mnie to już nawet na podrobioną nie stać :polew:

Opublikowano

Michał robiłeś już kółka tą pastą? jakie efekty? warto brać?

Opublikowano
  • Autor

jak dla mnie daje radę ten smalec, miałem nim polerować mechanicznie, ale efekty po ręcznym użyciu są na tyle fajne że chyba sobie odpuszczę:wink:

myślę że do codziennej pielęgnacji też się nada

dscn0157z.jpg

Opublikowano

no trzeba bedzie go uwzględnić przy najbliższym zamówieniu:wink:

Opublikowano

Też to mam..ale nie miałem czasu porządnie się do tego zabrać :kwasny:

Opublikowano

Michał pochwal się gdzie robiłeś lakier.

U Maxmayer'a na Modrzejowie?

A ogólnie to koła bajer niesamowity, zrobiłeś kolejny raz kawał dobrej roboty.

:-)

Opublikowano
  • Autor
Michał pochwal się gdzie robiłeś lakier.

U Maxmayer'a na Modrzejowie?

taaaa z Markiem idzie pogadać jak z człowiekiem:wink:

Opublikowano
jak dla mnie daje radę ten smalec, miałem nim polerować mechanicznie, ale efekty po ręcznym użyciu są na tyle fajne że chyba sobie odpuszczę:wink:

myślę że do codziennej pielęgnacji też się nada

http://img36.imageshack.us/img36/8859/dscn0157z.jpg

jest pieknie :slina:

Opublikowano
  • Autor

mono skończone:dancing:

jeszcze tylko dekielki i na auto

dscn0174zy.jpg

dscn0171d.jpg

a żeby się nie nudzić to zamontowałem dzisiaj manetkę FIS, no i pogrzebałem trochę w instalacji - sterowanie FISem działa, żółtych komunikatów brak:wink:

zostało jeszcze przeciągnąć przewód do ECU, podłączyć krańcówki i dograć kodowanie IMMO, ale to już nie dzisiaj bo mnie nie bawi robota w deszczu:kwasny:

20120414050.jpg

20120414051.jpg

20120414052.jpg

Opublikowano

150km od Sosnowca jest słonecznie :decayed:

Michał graty tej polerki :shocked:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spy photo, nie ma jeszcze dekli i bry, ale to na dniach - wcześniej będzie odszczurzanie po zimie :ad::wink:

coś czuje że przesadziłem z glebą:dancing:

dscn0196vk.jpg

Opublikowano

Good job bro :kox: , jutro sie dowiesz czy nie za nisko :decayed:

Opublikowano

no no mono ładnie się prezentuje:naughty:

po co Ci ta bra, zuka masz czy co:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Good job bro :kox: , jutro sie dowiesz czy nie za nisko :decayed:

pośmigałem dzisiaj trochę i większych problemów nie było:wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

po co Ci ta bra, zuka masz czy co:decayed:

nie, ale zawsze chciałem:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.