Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

Widziałem tą kozę, jakieś krótkie nogi miała:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w miarę spoko nic nie dociera nawet przy skręcie, także mam zamiar powalczyć jeszcze o centymetry:naughty:

mógłbym wyrzucić dystans, ale nie chce bo et33 fajnie wygląda z przodu:wink:

w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend zobaczę co z tymi nadkolami idzie zrobić

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Michał fajnie to wygląda:kox: muszę u siebie ugrać jeszcze trochę bo koza straszna przy Waszych niuniach:facepalm::kox:

taaaaa... Ty i koza, nie ściemniaj:decayed:

Ja jutro jak nie będzie padać to coś wykombinuje:wink: Niestety ale na 19 ciężko uzyskać fajny efekt, dlatego moim zdaniem jest koza:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

Szkoda, że nie blondynki koło 25tki :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie blondynki koło 25tki :naughty::decayed:

spoko, drugi dzień na nich jeżdżę:decayed:

po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cichu liczę na 16-35, no chyba że zadbana 40-stka to też bym nie odmówił:kox:

Lubisz dobre Milfy..swój człowiek :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michał koniecznie kupuj progi S4 i dokładki w kolor:naughty:

skąd brać powiedz, skąd brać...:dontknow:

dogadaj się z kowi, on ma progi do sprzedania:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no leży franca ładnie, jakie ty masz Et tych felg? 40? musze coś pokręcić u mnie jescze:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox:

za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et33, tył jest idealnie - nic nie trze nawet z doładowanym autem, a felga prawie równo z nadkolem:kox:

za to przód mnie drażni bo targa o plastikowe nadkole przy skręcie... dystans 10mm zamiast 15mm załatwiłby pewnie sprawę

a bo ty masz na dystansie, no i oponka robi trochę roboty, u mnie tył jest et30 i też jest na równo z błotnikiem, przód et35 i póki co nie ma źle zejde na 61 i zobaczymy co bedzie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...