Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na jakieś lepsze fotki i dekle bo bez nich licho. Ja mam ustowione na 61cm i nie ma tragedii :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lepsze foto trzeba będzie poczekać, bo nie mam aparatu - pilot od magnetowidu robi lepsze fotki niż mój kompakt:kwasny:

a dekielki mają być w przyszłym tyg:wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Ja mam ustowione na 61cm i nie ma tragedii :naughty:

ale Ty nie masz kanionu Colorado na drodze dojazdowej do domu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spy photo, nie ma jeszcze dekli i bry, ale to na dniach - wcześniej będzie odszczurzanie po zimie :ad::wink:

coś czuje że przesadziłem z glebą:dancing:

http://img845.imageshack.us/img845/7403/dscn0196vk.jpg

Michał na ile masz go posadzonego?, no i co najważniejsze BRA bedziesz miał tą od Tommego? czy zamawiałeś gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić:wink:

a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić:wink:

a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach

to ja mam to samo u siebie:wink:, z tą Brą bede musiał coś podkombinować, w razie W dałbyś radę ją podesłać do Raggi żeby mial na wzór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że się podoba:kox:

zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm

mam centymetr niżej :kox: felgi mega fajne a nad bra sam myślę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że się podoba:kox:

zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm

:eusathink: , 60,5 u mnie z tyłu

605m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba

ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił:decayed:

muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć:kwasny: może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba

ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił:decayed:

muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć:kwasny: może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

no u mnie w miarę spoko nic nie dociera nawet przy skręcie, także mam zamiar powalczyć jeszcze o centymetry:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...