Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekam na jakieś lepsze fotki i dekle bo bez nich licho. Ja mam ustowione na 61cm i nie ma tragedii :naughty:

Opublikowano
  • Autor

na lepsze foto trzeba będzie poczekać, bo nie mam aparatu - pilot od magnetowidu robi lepsze fotki niż mój kompakt:kwasny:

a dekielki mają być w przyszłym tyg:wink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Ja mam ustowione na 61cm i nie ma tragedii :naughty:

ale Ty nie masz kanionu Colorado na drodze dojazdowej do domu:facepalm:

Opublikowano

Chyba nie byłeś u mnie pod blokiem :whistling:

Opublikowano
spy photo, nie ma jeszcze dekli i bry, ale to na dniach - wcześniej będzie odszczurzanie po zimie :ad::wink:

coś czuje że przesadziłem z glebą:dancing:

http://img845.imageshack.us/img845/7403/dscn0196vk.jpg

Michał na ile masz go posadzonego?, no i co najważniejsze BRA bedziesz miał tą od Tommego? czy zamawiałeś gdzieś?

Opublikowano
  • Autor

bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić:wink:

a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach

Opublikowano
bra ori, ta co w zeszłym sezonie, tylko muszę ją najpierw wyczyścić:wink:

a jak leży to nie mierzyłem, wiem że 6cm od końca gwintu do nakrętki na wszystkich amorach

to ja mam to samo u siebie:wink:, z tą Brą bede musiał coś podkombinować, w razie W dałbyś radę ją podesłać do Raggi żeby mial na wzór?

Opublikowano
  • Autor

żaden problem bro:drunk:

Opublikowano
żaden problem bro:drunk:

to jak bedzie coś na rzeczy to sie bede odzywał:wink:

Opublikowano

Michaił, zrobisz mi VT na 2 felgach ? pilzzzzzzzzzzz

Opublikowano
  • Autor

siur, podeślij na PW a wieczorem może coś ogarnę:wink:

Opublikowano

Daje rade:jerk:

Opublikowano

miszczostwo :thumbup1:dscn0196vk.jpg

Opublikowano
  • Autor

fajnie że się podoba:kox:

zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm

Opublikowano
fajnie że się podoba:kox:

zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm

mam centymetr niżej :kox: felgi mega fajne a nad bra sam myślę :naughty:

Opublikowano
fajnie że się podoba:kox:

zmierzyłem odległość błotnik-asfalt i wyszło jakieś 60,5cm

:eusathink: , 60,5 u mnie z tyłu

605m.jpg

Opublikowano
  • Autor

chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba

ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił:decayed:

muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć:kwasny: może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

Opublikowano

chyba podobnie:eusathink:, leży suka płasko więc mi się podoba

ogólnie pokręciłem trochę regulacją sztywności i albo się odzwyczaiłem przez zimę, albo strasznie sztywny się zrobił:decayed:

muszę teraz tylko coś wymyślić z przednimi nadkolami bo przy skręcie zdarza się przytrzeć:kwasny: może na ciepło da radę je jakoś uformować po swojemu...

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

najlepszy akcent z dzisiaj: patrzę a tam dzieci na parkingu robią sobie fotki w odbiciu felg:polew::polew::polew:

+5 do lansu:kox:

no u mnie w miarę spoko nic nie dociera nawet przy skręcie, także mam zamiar powalczyć jeszcze o centymetry:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.