Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Fis co jak gdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, właśnie wróciłem z oględzin a4ki, niestety (albo stety) wróciłem tym czym pojechałem hehe. Po dokładnych oględzinach uznaliśmy, że nie ma sensu gdyż za dużo jest do włożenia. Pytanie mam do was takie: jak się poruszać po fisie? Nie miałem wcześniej z nim kontaktu a wsiadłem i chciałem zobaczyć co i jak, jednego z guzików zapalały się po kolei ikony (chyba sprawdzał) a później pokazana była chyba tylko temperatura i 0km na dole, czy jest możliwość przełączenia na np spalanie średnie, teraźniejsze itp itp? Gdzie? Nie mogę znaleźć nic na forum, jak było to sorry.

Opublikowano

W dźwigni która obsługuje wycieraczki masz przełączniki ( góra dół ) i nimi przemieszczasz się pomiędzy kolejnymi wiadomościami na fisie.

Opublikowano

Fis jest obsługiwany przez ten przycisk na końcu manetki :)

 

Więcej o fis-ie

 

Opublikowano
  • Autor

czyli jak takiego nie było to znaczy ze nie ma full fisa? czy ze cos grzebane

Opublikowano

tzn ze byl np pol fis ... ktora ma mozliwosc malej auto diagnostyki ;) typu sprawdzanie plynow itp.

pelen fis ma manetke

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hehe ale ja głupek :P ciągle szukałem tego spalania :P hehe teraz wiem ze nie znajdę :P dzięki przydało się :) Pozdro

Opublikowano

1/2 fis nie ma manetki? kumpel w pasku ma... :mysli:

Opublikowano

1/2 fisa manetke ma .... od wycieraczek

ale przycisku na menetce obslugujacego fisa nie ma ;)

Opublikowano

obraz011r.jpg

to jest 1/2 Fis - prawda? i tam są dwie opcje ale nie pamiętam jakie. I są przyciski na manetce od wycieraczek oraz przycisk reset.

Opublikowano

nie wiem jak jest w pasku :) cerB

moze i tak jest .... nie neguje

ale w a4 nie ma przycisku jesli jest polfis

Opublikowano

hehe to nie wiedziałem, że nie ma... jeszcze przy zakupie auta by wyszło jakieś nieporozumienie... w passacie było jeszcze mfa ale to w zegarku i tam nie było manetki... coś tam na forum passata czytałem, ale kogel mogel tam jest :evil:

Opublikowano

W B6 są dwie opcje jeżeli chodzi o FIS:

1.Pełny FIS (przycisk do przełączania funkcji i i resetowania znajdujący się w manetce od wycieraczek).FIS ten posiada następujące funkcje :

a)Zasięg jazdy

b)Czas jazdy

c)Średnie zużycie paliwa

d)Średnia prędkość jazdy

e)Chwilowe zużycie paliwa

2.Niepełny FIS ( brak przycisku do przełączania funkcji i resetowania w manetce od wycieraczek).Posiada on następującą funkcje :

a)Zasięg jazdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.