Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zapieczone nakrętki w zawieszenie gwint - help


darulez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Probowalem podniesć wysokosc zawiasu marki KW variant 2 w Lupiszone żony.

Z tylu mam jedna dużą nakretke i za chiny ludowe nie idzie jej ruszyc.

Orginalnymi kluczami, wielką żabą, wylane litry różnorakich odrdzewiaczy , nagrzewane, tluczone młotkiem - co by nie robić -ani drgnie.

Zawieszenie nie jest wcale takie stare. Nakretka nie ma tez zadnych innych zabezpiecen w postaci ampola z boku.

Spotkal sie ktos z was z czym spodobnym? czym to gówno ruszyc? ( jako ze to alumium nie obeszlo sie bez szkod na nakretce )

Zastaawnaiam sie czy nie rozciąć ja w pi****u i nie dokupić nowych ewentualnie dorobić ze stali ablo dotoczyc tuleje ktore podniosą mocowanie spreżyny o 3 cm wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem i narazie nie ruszam. Niewiem czy dostaniesz nowe nakrętki bo ja sam ich nie znalazłem. Lipa jest taka że nakrętka jest alu a amorek metalowy a to jest złe połączenie bo nieruszane zapieka się na gwincie. Jak znajdziesz gdzieś takie nakrętki to daj znać też bym sobie sprawił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi koles dotaczal nowe z przodu bo magicy z przodu zrobili nakretke z grubego plastyku ktory po czasie sie zeslizgiwal na kluczu i tak sie wyrobil ze kompletnie byl nie przydatny...znowu z tylu byly nowmalne ze stali...dalem tylna na wzor do tokarza i wytoczyl mi 2 nowe za 50zl...i teraz jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Probowalem podniesć wysokosc zawiasu marki KW variant 2 w Lupiszone żony.

Z tylu mam jedna dużą nakretke i za chiny ludowe nie idzie jej ruszyc.

Orginalnymi kluczami, wielką żabą, wylane litry różnorakich odrdzewiaczy , nagrzewane, tluczone młotkiem - co by nie robić -ani drgnie.

Zawieszenie nie jest wcale takie stare. Nakretka nie ma tez zadnych innych zabezpiecen w postaci ampola z boku.

Spotkal sie ktos z was z czym spodobnym? czym to gówno ruszyc? ( jako ze to alumium nie obeszlo sie bez szkod na nakretce )

Zastaawnaiam sie czy nie rozciąć ja w pi****u i nie dokupić nowych ewentualnie dorobić ze stali ablo dotoczyc tuleje ktore podniosą mocowanie spreżyny o 3 cm wyzej.

Jeśli nie masz ochoty jeszcze tym kręcić to dotocz tulejki i spokój :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...