Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, już mi foto przysyłałeś kiedyś :tongue4: ale narazie nic..

Opublikowano
  • Autor

ok :gwizdanie: jak by cos to pamietaj :wink4: majatku za nie nie chce :wink4: jak je sprzedam to wkoncu kupie sobie kiere S4 :polew: :polew:

Opublikowano

będę miał na uwadze :wink4:

Opublikowano

nie nie bede :tongue4: fele kupiles do golfa?

Nie oszukuj sie :) VT[br]Dopisany: 05 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________

mam takie gosciu :decayed: 16" :kox: tanio opyle :kox:

Z tego bialego golfa 2 do poprawek ?

Opublikowano
  • Autor

nie nie z tego :polew: z innego golfa i sa naprawde ladne AZEVy :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 07:54_________________________________________________z oklejania nici :decayed: <b> NIE POLECAM NIKOMU KUPOWAC "JASNEJ CZARNEJ" FOLII DO OKLEJANIA CZEGO KOLWIEK BO TO NIE DAJE EFEKTU "DYMKI" TYLKO BRUDNYCH,ZASYFIALYCH LAMP :thumbdown: <b> :decayed:

Opublikowano

rezałeś :naughty:, trzebabyło kupić ciorną :naughty:

Opublikowano
  • Autor

peeeeeeeerdole folie :decayed: jak bede cos robil to tylko czerwona i zadnym innym kolorem :decayed: gosc na aukcji zapomnial dodac ze albo wychodzi efekt dymki albo efekt ujeba>>nych lamp :decayed:

Opublikowano

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

Opublikowano
  • Autor

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

wydaje mi sie ze jest ok :wink4: 2 diody kawalek kabelka i jest :wink4: a w nocy... :rolleyes:

Opublikowano

nieźle rozkminiłeś tą lampeczke, ja mam na to inny plan, w sobote moze ogarne graty potrzebne do rezania, i w nastepnym tygodniu sie za to wezme, razem z oklejeniem klamek :bag:

wydaje mi sie ze jest ok :wink4: 2 diody kawalek kabelka i jest :wink4: a w nocy... :rolleyes:

a skąd brałeś prąd?

Opublikowano
  • Autor

z postojowki :) tzw z bezpiecznika z skrzynki w srodku auta :wink4: najszybciej i najblizej :wink4:

Opublikowano

co tzreba sciągnąć żeby doprowadzić tam kabel?

Opublikowano
  • Autor

najpierw lampke pozniej kabel ukladasz przy szybie kolo podsufitowki, pozniej sciagasz delikatnie slupek i kabelkiem na dol,dochodzi do konsoli, ladnie wciskasz i do skrzynki od tylu sie wpinasz w prawy dolny bezbiecznik ten z tych malych :) tylko ze + bierzesz z bezpiecznika a mase z auta :)

Opublikowano

najpierw lampke pozniej kabel ukladasz przy szybie kolo podsufitowki, pozniej sciagasz delikatnie slupek i kabelkiem na dol,dochodzi do konsoli, ladnie wciskasz i do skrzynki od tylu sie wpinasz w prawy dolny bezbiecznik ten z tych malych :) tylko ze + bierzesz z bezpiecznika a mase z auta :)

no to wiem, bo mam tak podpiętą pompkę od sprysków świateł :wink4:, w takim razie rezamy, jak tylko znajdę wolną chwilę :chytry:

Opublikowano
  • Autor

jak cos to pisz :wink4: postaram sie wytlumaczyc dalej jak cos :wink4:

Opublikowano

a coś zmodził? :chytry:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:44_________________________________________________a już wiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czerwone diody w lampce :kox:

Opublikowano

pokaż tooo :cool1:

Opublikowano
  • Autor

526567e51dde0602med.jpg

Opublikowano

8a13db045821475cmed.jpg

co to jest? :blink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.