Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A gdzie fotki jej dupeczki :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie fotki jej dupeczki :mysli::decayed:

dupeczka ma pekniety zdesio :naughty: jak bedzie polift zalozony to ustrzele pare :kox:

Opublikowano

kumpel wojciu ma takie ala srl w swoim mesiu E. kuzyn efcia moze kojarzysz, pod mechanikiem nie raz stoi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kumpel wojciu ma takie ala srl w swoim mesiu E. kuzyn efcia moze kojarzysz, pod mechanikiem nie raz stoi

wiem widzialem go ostatnio :kox: wyglada zajeeebiscie :wink4:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 15:55_________________________________________________no i juz wpadly stalowki :kox:

zdjcie0294x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

kozak :>

Opublikowano
  • Autor

na wiosne heble w zieleń jak u Ciebie :tongue4:

Opublikowano

nie zazdroszczę jazdy w zimie na tym zawiasie :naughty:

Opublikowano

niby lepiej się prezentują szare stalówy od czarnych, ale takie staare są... :naughty:

mimo to jest kozak :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie zazdroszczę jazdy w zimie na tym zawiasie :naughty:

no nareszcie ktoś skapnął sie ze to auto ma zawias :kox: panowie na wiosne 17-18 wpadnie do tego zawiasu :cool1: jak wam sie widza srebne stalówki :naughty: kołpaków juz nie bedzie :evil:
Opublikowano

na wiosne heble w zieleń jak u Ciebie :tongue4:

:good: mój ziom :>

Opublikowano
  • Autor

na wiosne heble w zieleń jak u Ciebie :tongue4:

:good: mój ziom :>

ten kolor jest :kox: jeszcze do mojej zieleni to juz wogóle :kox:
Opublikowano

jeszcze tłumik ci tak brzydko wystaje :kwasny:

apropo stali to ja jestem większy kozak co do golfa :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze tłumik ci tak brzydko wystaje :kwasny:

apropo stali to ja jestem większy kozak co do golfa :gwizdanie:

wiem ze wystaje :confused4: dzis go wyciagalem bo kat skonczyl swoja zywotnosc razem ze zlaczka elestyczna i tak go nie ladnie spasowalem... w nastepna sobote poprawka :kox: michu co tam zmodziłes? :gwizdanie:
Opublikowano

Tyn co ma glebe :good:

Ej wiecie ,że w moim poprzednim aucie mialem taką glebe ,że ... nie mogłem podjechac pod spiacego milicjanta, aaaa był przypadek ,z którego moge przytoczyć wnioski

:

kot który wpadnie pod takie niskie auto zostawia ślad na 200m :decayed:

Opublikowano

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

Opublikowano

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

patrzcie patrzcie, jak to dobry mod szybko się rozprzestrzenia... :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

patrzcie patrzcie, jak to dobry mod szybko się rozprzestrzenia... :gwizdanie:

:>
Opublikowano
  • Autor

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

obecnie jest żółty ale bedzie zieleń :naughty: a gleba niby przod -60 a tyl -40 mozliwe to? :mysli:
Opublikowano

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

obecnie jest żółty ale bedzie zieleń :naughty: a gleba niby przod -60 a tyl -40 mozliwe to? :mysli:

czyja gleba?
Opublikowano
  • Autor

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

obecnie jest żółty ale bedzie zieleń :naughty: a gleba niby przod -60 a tyl -40 mozliwe to? :mysli:

czyja gleba?

no moja... nie wiecie jak sprawdzic ile ona moze siedziec w doł? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.