Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miarką :decayed: tak plus/minus. ale nie pamiętam jakie mają być wymiary.

Opublikowano
  • Autor

miarką :decayed: tak plus/minus. ale nie pamiętam jakie mają być wymiary.

patrzylem na dwoch audikach :decayed: i wg pierwszej 60/40 a drugiej 40/30 i sam juz nie wiem :disgust:
Opublikowano

jeszcze haczyk z tyłu ten pod zdesiem mam w ten kolor :naughty::decayed:

obecnie jest żółty ale bedzie zieleń :naughty: a gleba niby przod -60 a tyl -40 mozliwe to? :mysli:

czyja gleba?

no moja... nie wiecie jak sprawdzic ile ona moze siedziec w doł? :mysli:

miarka i jedziesz

Opublikowano

ile cm masz od krawędzi błotnika do ziemi?

mierząc tak jak Reniu

kolazima17vs15.jpg

Opublikowano

39cm mierząc od środka piasty do rantu błotnika :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ile cm masz od krawędzi błotnika do ziemi?

mierząc tak jak Reniu

kolazima17vs15.jpg

z/w :decayed: ide sprawdzic :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 21:53_________________________________________________od ziemi do rantu blotnika:

przod: 63cm

tył: 64cm

od środka piasty do rantu:

przód: 33cm

tył: 34cm

no i jaka to jest gleba? :mysli:

Opublikowano

po co CI gleba trzeba allroada rezać bo ciężka zima ma być :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

po co CI gleba trzeba allroada rezać bo ciężka zima ma być :naughty::decayed:

ale ja taka mam od chwili gdy to auto kupowałem 4 Koni siedza to niech sobie beda :cool1: na zime specjalnie nie bede zmieniać jej zawiechy :decayed:
Opublikowano

no i jaka to jest gleba? :mysli:

jakieś 45, może 50mm :cool1:

tym bardziej nie zazdroszczę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tym bardziej nie zazdroszczę :decayed:

:mysli: nie kumam
Opublikowano

tym bardziej nie zazdroszczę :decayed:

:mysli: nie kumam

latem jeżdżę na 17" i gwincie, miałem zestrojone +/-62cm od nadkola do ziemi (czasem niżej) i niektóre progi były nie do przejechania, więc w zimie byłoby ciężko :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiem jak sie tym w zime jezdzi :cool1: działa za pług no ale co ja poradze, nie mam kasy na gwinta ani na druga zawieche :embarrassed:musi być tak jak jest :wink4: pocieszeniem jest to ze jest gleba i do 17 bedzie pasowac :kox:

Opublikowano

:bry:

Mierzenie od ziemi do rantu błotnika nie ma najmniejszego sensu. Mierzy się od środka piasty do rantu błotnika.

Seria ma 36cm.

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Mierzenie od ziemi do rantu błotnika nie ma najmniejszego sensu. Mierzy się od środka piasty do rantu błotnika.

Seria ma 36cm.

czyli mam -30 i -20? a ona tak siedzi :mysli:

Opublikowano

:bry:

Mierzenie od ziemi do rantu błotnika nie ma najmniejszego sensu. Mierzy się od środka piasty do rantu błotnika.

Seria ma 36cm.

czemu?

Opublikowano

:bry:

Mierzenie od ziemi do rantu błotnika nie ma najmniejszego sensu. Mierzy się od środka piasty do rantu błotnika.

Seria ma 36cm.

czemu?

Im większy profil opony tym bardziej guma się ugina, to zmyla :wink4:

Zauważ, że im mniejsza felga tym będzie się wydawało że gleba jest większa. A przecież jej "wartość" się nie zmienia. -30 to -30 bez znaczenia na jakiej feldze.

Dość pokrętnie wytłumaczone ale myślę, że zrozumiesz.

Opublikowano
  • Autor

to jaka mam? :polew:

Opublikowano

to jaka mam? :polew:

-30mm z przodu

-20mm z tyłu :blink: (pusty bak miałeś?)

Opublikowano
  • Autor

to jaka mam? :polew:

-30mm z przodu

-20mm z tyłu :blink: (pusty bak miałeś?)

rezerwa :polew: z 20l jest :wink4:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 23:33_________________________________________________dlatego mnie to dziwi bo jak stala kiedys na prostym na 16takch to miedzy kolo a opone 2palce nie wchodzily a u znajomego jest taka koza ze cala reke wsadze z 7-8cm przeswitu :blink:[br]Dopisany: 23 Październik 2010, 23:35_________________________________________________jutro strzele fotki z metówka i pojade w jakies proste miejsce, bo jak na -30/-20 to ona za bardzo "siedzi" wierzyć mi sie nie chce

Opublikowano

:bry:

Mierzenie od ziemi do rantu błotnika nie ma najmniejszego sensu. Mierzy się od środka piasty do rantu błotnika.

Seria ma 36cm.

czemu?

Im większy profil opony tym bardziej guma się ugina, to zmyla :wink4:

Zauważ, że im mniejsza felga tym będzie się wydawało że gleba jest większa. A przecież jej "wartość" się nie zmienia. -30 to -30 bez znaczenia na jakiej feldze.

Dość pokrętnie wytłumaczone ale myślę, że zrozumiesz.

fakt, nie wziąłem tego pod uwagę :good:

założyłem że odległość piasta-ziemia (czyli promień koła) jest taka sama :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.