Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobra nie zmieniam :good:

Opublikowano

dobra nie zmieniam :good:

kup takie jak ma armistead

Opublikowano
  • Autor

chodzi o to ze nie mam kasy a ktos chce sie zamienic ze mna :wink4:

Opublikowano

chodzi o to ze nie mam kasy a ktos chce sie zamienic ze mna :wink4:

nie daj spokój te lampy wyglądają strasznie :wink4:, jakbyś miał podmiankę na te na wzór poliftów, na diodach to jeszcze a tak to :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

z tego co pamietam to somes takie mial i malowal je w czern i byly calkiem fajne :) ale juz wybiliscie mi je z glowy :decayed:

Opublikowano

dokładnie, II lift jest ładny sam w sobie :good:

somes miał drugi lift w diodach malowany na czarno chyba :mysli:

Opublikowano
  • Autor

niee na pocztaku mial takie jak te

Opublikowano

dokładnie, II lift jest ładny sam w sobie :good:

somes miał drugi lift w diodach malowany na czarno chyba :mysli:

miał takie jak te co chciał wójciu, i wcalnie nie wygladały tak spoko :gwizdanie:, teraz ma 2 lift na diodach i jest kozak :good:

Opublikowano
  • Autor

dobra nie robie zamiany :wink4: moje w czrwień pojda :embarrassed:

Opublikowano

dobra nie robie zamiany :wink4: moje w czrwień pojda :embarrassed:

siii, i to jest dobra myśl :decayed:

Opublikowano
  • Autor

i żółte halo :good: i przyciemnione przednie lampki :kox: i naklejka I<3 bass :decayed:

Opublikowano

zrób sobie tak jak ja mam 2 lift przyciemniony i zacnie to wygląda

Opublikowano

zrób sobie tak jak ja mam 2 lift przyciemniony i zacnie to wygląda

Raczej nie :thumbdown:

Nic nie ruszaj, masz ładnie zrobione auto. Nie ma co cudować.

Opublikowano

Wojciu sorry za OT, ale zmniejsz sobie rozdziałkę fotki w avatarze, bo 3 000px × 4 000px to trochę dużo :wink4::decayed:

a lamp nie ruszaj :)

Opublikowano

Raczej nie :thumbdown:

czemu u mnie właśnie ładnie się lampy kompunują z resztą auta szczególnie że mam taki sam kolor auta jak Wojciu a tak po za tym to w sumie jego wybór i każdy robi auto wedle swojego gustu bynajmniej ja mam taką zasadę :)

Wojciu zrobisz tak jak będziesz uważał za słuszne :good:

Opublikowano

Macieju - Wojtek pytał nas o zdanie więc każdy się wypowiedział wedle swojego gustu. :wink4:

I masz inny kolor :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wojciu sorry za OT, ale zmniejsz sobie rozdziałkę fotki w avatarze, bo 3 000px × 4 000px to trochę dużo :wink4::decayed:

a lamp nie ruszaj :)

o zaraz to zrobie :good: i mam do ciebie prosbe :good: do fotki z awatara zrob mi lampe na czerwono i doklade w kolor :good:

a lampy zostaja II lift i albo beda cale czerwone albo zostana w nie naruszonym stanie :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 15:01_________________________________________________

Macieju - Wojtek pytał nas o zdanie więc każdy się wypowiedział wedle swojego gustu. :wink4:

I masz inny kolor :naughty:

wlaśnie kolor twój jest taki jak slepego :wink4: szmaragd :slina:

Opublikowano

i mam do ciebie prosbe :good: do fotki z awatara zrob mi lampe na czerwono i doklade w kolor :good:

:cool1:

p1000739ha.jpg

Opublikowano
  • Autor

noo to raczej bedzie cala czerwona lampa :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

noo to raczej bedzie cala czerwona lampa :gwizdanie: :kox:

Całkiem całkiem ale dokładki bym zostawił czarne :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.