Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

ja planuję swoją przerobic na rs'a tylko nigdzie nie mogę dostac progów oryginalnych

ASO zią :naughty:, ale cena Cię zabije :gwizdanie:, masz może numerki tych progów? sprawdzę CI za ile mógłbym takowe załatwić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuję swoją przerobic na rs'a tylko nigdzie nie mogę dostac progów oryginalnych

ASO zią :naughty:, ale cena Cię zabije :gwizdanie:, masz może numerki tych progów? sprawdzę CI za ile mógłbym takowe załatwić :wink4:

Zią jak byś mogł to looknij po ile eSowe chodza progi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko jak długo będzie tak ładnie wyglądać :wink4:

do tego jakieś półskórzane krzesełka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie bedzie zbyt czarno :gwizdanie:, jak zrobisz czarne listwy, i czarny sufit :gwizdanie:, ja bym się pokusił o jakiś kolorek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nie bedzie zbyt czarno :gwizdanie:, jak zrobisz czarne listwy, i czarny sufit :gwizdanie:, ja bym się pokusił o jakiś kolorek :naughty:

tak wlasnie teraz siedzie i mysle bo wszystko w czarnej to troche :sick3: mysle nad kolorem żółtym,pomarańczowym albo jakas kratka tylko znowu nie wiem jaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

poka jak to wyglada :decayed: jak macie jakies propozycje to dawac fotki :evil:

Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

poka jak to wyglada :decayed: jak macie jakies propozycje to dawac fotki :evil:

Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze :wink4:

jak masz jakies fotki to pokaz mi jak to wyglada :good: jak narazie nic nie robie i czekam na propozycje :good: tez mysle nad kratka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jakiś motyw na podsufitówce poprostu i nawiązujące dekory do tego :good:

w galerii b5 jest gdzieś foto czarnej b5 z miodową podsufitówką :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:12_________________________________________________kurde, chyba tam nie ma tego foto aż dziwne. później może znajdę to ci podeślę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jakiś motyw na podsufitówce poprostu i nawiązujące dekory do tego :good:

w galerii b5 jest gdzieś foto czarnej b5 z miodową podsufitówką :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:12_________________________________________________kurde, chyba tam nie ma tego foto aż dziwne. później może znajdę to ci podeślę :good:

ok spoko :good: a takie cos? http://www.bestsale.pl/product_thumb.php?img=images/fx/4-023-1czarny.jpg&w=163&h=200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(

rob ciemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...