Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jak tam gałka doszła? :naughty:

własnie jeszcze nie :no: w pon wysłał moze bedzie po niedzieli :wallbash:

slepy ale baner :kox:

Opublikowano

jak tam gałka doszła? :naughty:

własnie jeszcze nie :no: w pon wysłał moze bedzie po niedzieli :wallbash:

slepy ale baner :kox:

no to troszkę obsówy :gwizdanie:, no ale napewno dojdzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

doszla :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

doszla :gwizdanie: :kox:

o tej porze, co to kurier :decayed:

Opublikowano
  • Autor

doszla :gwizdanie: :kox:

o tej porze, co to kurier :decayed:

niee listonosz miał poślizg :kox: wazne ze jest,jutro moze ja w alcantarze obije :kox: aaa slepy "nakładki by allegro" pomalowalem w czerni ale nadal kupa :decayed: bedzie powrót do ori juz niedlugo :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

doszla :gwizdanie: :kox:

o tej porze, co to kurier :decayed:

niee listonosz miał poślizg :kox: wazne ze jest,jutro moze ja w alcantarze obije :kox: aaa slepy "nakładki by allegro" pomalowalem w czerni ale nadal kupa :decayed: bedzie powrót do ori juz niedlugo :gwizdanie: :kox:

tak mi się też wydawało, że nawet im malowanie nie pomoże, a itak by się z czasem wytarły :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

doszla :gwizdanie: :kox:

o tej porze, co to kurier :decayed:

niee listonosz miał poślizg :kox: wazne ze jest,jutro moze ja w alcantarze obije :kox: aaa slepy "nakładki by allegro" pomalowalem w czerni ale nadal kupa :decayed: bedzie powrót do ori juz niedlugo :gwizdanie: :kox:

tak mi się też wydawało, że nawet im malowanie nie pomoże, a itak by się z czasem wytarły :thumbdown:

od RSa nie kupie :decayed: wole kierke kupic :kox: no teraz jeszcze zamowie mieszek do gałki u Ragi i bedzie juz miodzio :naughty: jutro strzele pare fotek tym razem nie kalkulatorem :decayed:

Opublikowano

doszla :gwizdanie: :kox:

o tej porze, co to kurier :decayed:

niee listonosz miał poślizg :kox: wazne ze jest,jutro moze ja w alcantarze obije :kox: aaa slepy "nakładki by allegro" pomalowalem w czerni ale nadal kupa :decayed: bedzie powrót do ori juz niedlugo :gwizdanie: :kox:

tak mi się też wydawało, że nawet im malowanie nie pomoże, a itak by się z czasem wytarły :thumbdown:

od RSa nie kupie :decayed: wole kierke kupic :kox: no teraz jeszcze zamowie mieszek do gałki u Ragi i bedzie juz miodzio :naughty: jutro strzele pare fotek tym razem nie kalkulatorem :decayed:

no to czekam, szukaj kierki i dawaj ją w taką samą skórkę jak mieszek :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

Opublikowano

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

ale co materiałem czy tez szczotkowane alu? :naughty: mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

Opublikowano

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

ale co materiałem czy tez szczotkowane alu? :naughty: mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

moje niezmiennie idą w żółtą alcantarę, konsolka zostaje bo docelowo wpadnie 2din z polifta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

ale co materiałem czy tez szczotkowane alu? :naughty: mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

moje niezmiennie idą w żółtą alcantarę, konsolka zostaje bo docelowo wpadnie 2din z polifta :decayed:

u mnie tysz :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________jak narazie kiera to podstawa :naughty: bo mam dosc trzymania tego kawdratowego czegos :slina::kox:

co polecacie to pielegnacji tapicerki,konsoli i plasticzkow :decayed: oczywiscie pomijajac plak bo to to jakas porazka jest :decayed:

Opublikowano

mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

Ja bym pomalował to tak, żeby kolorystycznie nie odbiegało od reszty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

Ja bym pomalował to tak, żeby kolorystycznie nie odbiegało od reszty :wink4:

no własnie mysle bo czarny mat jest git bo nie ma rożnicy a z drugiej strony mam juz troche w alcantarze zrobione i mysle nad tym czy tego tez nie obic :)

Opublikowano

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

ale co materiałem czy tez szczotkowane alu? :naughty: mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

moje niezmiennie idą w żółtą alcantarę, konsolka zostaje bo docelowo wpadnie 2din z polifta :decayed:

u mnie tysz :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________jak narazie kiera to podstawa :naughty: bo mam dosc trzymania tego kawdratowego czegos :slina::kox:

co polecacie to pielegnacji tapicerki,konsoli i plasticzkow :decayed: oczywiscie pomijajac plak bo to to jakas porazka jest :decayed:

Meguiars :kox:

Opublikowano
  • Autor

szukam szukam :kox: i w next weekend biore sie za listwy :kox:

no ja muszę sprzedać parę gratów i też sie za nie wezmę :decayed:

ale co materiałem czy tez szczotkowane alu? :naughty: mysle czy obijac tez alcantara ten taki plastik na konosli srodkowej czy malować go czarnym matem :mysli: plastik ten co zakrywa klimatronik,pstryczki elektryczki i itd :mysli:

moje niezmiennie idą w żółtą alcantarę, konsolka zostaje bo docelowo wpadnie 2din z polifta :decayed:

u mnie tysz :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:15_________________________________________________jak narazie kiera to podstawa :naughty: bo mam dosc trzymania tego kawdratowego czegos :slina::kox:

co polecacie to pielegnacji tapicerki,konsoli i plasticzkow :decayed: oczywiscie pomijajac plak bo to to jakas porazka jest :decayed:

Meguiars :kox:

a nie zostaje po tym nic tłuste? :decayed: bo plak to masakra :decayed: lekko psikniesz wytrzesz i jak bym to oliwa posmarował :thumbdown:

Opublikowano

plak do tego to jak dętka do durexa :kox:

Opublikowano
  • Autor

plak do tego to jak dętka do durexa :kox:

a ten plak matowy? :mysli: moze mniej tlusty jest? :mysli:

Opublikowano

plak do tego to jak dętka do durexa :kox:

a ten plak matowy? :mysli: moze mniej tlusty jest? :mysli:

ja mam uraz do plaka :no:, wole już niczym nie smarować, ja każdy zaskórniak wrzucam w skarbone i do lata mam zamiar uzbierać na konkretny zestaw Meguiarsa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.