Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

ja narazie grzanych d*p nie ruszam :wink4: i tak wpadnie do mnie konsola z polifta tylko jeszcze nie wiem kiedy :kwasny: narazie zbieram śmieci :wink4:

moja stara zawiecha jest na popchnięcie :decayed:

bierzesz tą konsolę od Tymona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie grzanych d*p nie ruszam :wink4: i tak wpadnie do mnie konsola z polifta tylko jeszcze nie wiem kiedy :kwasny: narazie zbieram śmieci :wink4:

moja stara zawiecha jest na popchnięcie :decayed:

bierzesz tą konsolę od Tymona?

tak czekam na gotówke i biore a co ty chcesz kupic? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie grzanych d*p nie ruszam :wink4: i tak wpadnie do mnie konsola z polifta tylko jeszcze nie wiem kiedy :kwasny: narazie zbieram śmieci :wink4:

moja stara zawiecha jest na popchnięcie :decayed:

bierzesz tą konsolę od Tymona?

tak czekam na gotówke i biore a co ty chcesz kupic? :wink4:

w sumie interesowałby mnie tylko tunel z zapalniczką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel jest twój :good: ja juz mam u siebie tunel z polifta wiec dwa mi nie potrzebne :)

no to się musze do niego odezwać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tunel jest twój :good: ja juz mam u siebie tunel z polifta wiec dwa mi nie potrzebne :)

no to się musze do niego odezwać :good:

za tunel chce chyba 50zl+KW :good: cena ok wiec myśle ze łyknąc to warto :)

no cena spoko, zobaczymy jak wyjdzie :wink4:, konsolkę, bede chciał pod 2 din, chociaż z 1 din też można przerobić, i bede miał jedyne 2din z pokrętłami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz taki + ze nie musisz nic z klimatronikiem kombinowac :decayed: ja to bede miał zabawy :wallbash:

chłopaki przetarli szlak pogadasz z kim trzeba i nie bedzie cyrków :wink4:, a tunel już zapłacony :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz taki + ze nie musisz nic z klimatronikiem kombinowac :decayed: ja to bede miał zabawy :wallbash:

chłopaki przetarli szlak pogadasz z kim trzeba i nie bedzie cyrków :wink4:, a tunel już zapłacony :evil:

jak sie z tymkiem dogadam i bedzie chciał to konosla juz niedlugo u mnie :evil: a tymon pochwali sie zawieszeniem :evil:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________zalożone 1BF :decayed: za***ista koza :kox: musze na lato jakieś springi kupic bo cholera za wysoko jest allroad sie zrobił :decayed: ale fakt za***iście sie jezdzi bo mięciutko :decayed: springi zmienie na jakies -20 i bedzie miodzio :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K&N najlepszy :good: ale z 170-200zl musisz dac za sam filtr + do tego taka przelotka zeby przepływka została :wink4: ja obecnie mam chinola (60zl na allegro) :embarrassed:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 16:37_________________________________________________filmik na porzegnanie seryjnego audio :kox: grało sobie tak :rolleyes:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 17:47_________________________________________________przyszły drobiazgi od slepego :oklaski: :drunk::ok2:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 19:39_________________________________________________dsc01873y.jpg

By wojciu0308 at 2011-01-31[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 20:05_________________________________________________Bo bez Zenka nie bylo by to samo :decayed:

dsc01911x.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01909zb.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01908k.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01902a.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01915r.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01916x.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

dsc01927c.jpg

By wojciu0308 at 2011-02-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...