Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65


wojciu0308

Rekomendowane odpowiedzi

slepy powoli sie ogarniam :polew: twoje krateksy prawie na europe zrobione :decayed: tylko podwietlenie do gory nogami ale kit :tongue4:

Wojtek, odwróć środkową, i bedą wszystakie tak samo :naughty:, trzeba tam tylko podciąć taki dzyndzel w dziurzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy powoli sie ogarniam :polew: twoje krateksy prawie na europe zrobione :decayed: tylko podwietlenie do gory nogami ale kit :tongue4:

Wojtek, odwróć środkową, i bedą wszystakie tak samo :naughty:, trzeba tam tylko podciąć taki dzyndzel w dziurzę :good:

cos innego jeszcze bylo ale juz jest opanowane :wink4: wszystkie sieca tak samo :tongue4: i kratki sa wsadzone z europy te do sterowania nawiewem:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z CA planujesz? no ciekawie się robi w środeczku :decayed:

2din JVC przód takie tam pierdziawki PB S6 pod alipina V12 w tylnych drzwiach PB S6 pod druga V12 sub vibe + monoblock audisona ,tweetery w slupach i z przodu i z tylu :)[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:26_________________________________________________a efekt końcowy auta to swap na 1,8T :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miś słodziak :naughty:

jest w sumie w audi od momentu jak ja kupiłem :decayed: wracajac audika stanęliśmy w MC Donaldzie i strzelilem sobie zestaw z miśkiem i tak juz jezdzi w audi caly czas :decayed: nie wiecie jak zrobic w kierunku postojówke? bo może bym takie cudo u siebie wyrezał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miś słodziak :naughty:

jest w sumie w audi od momentu jak ja kupiłem :decayed: wracajac audika stanęliśmy w MC Donaldzie i strzelilem sobie zestaw z miśkiem i tak juz jezdzi w audi caly czas :decayed: nie wiecie jak zrobic w kierunku postojówke? bo może bym takie cudo u siebie wyrezał :decayed:

kup sobie te zarówki co armistead :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miś słodziak :naughty:

jest w sumie w audi od momentu jak ja kupiłem :decayed: wracajac audika stanęliśmy w MC Donaldzie i strzelilem sobie zestaw z miśkiem i tak juz jezdzi w audi caly czas :decayed: nie wiecie jak zrobic w kierunku postojówke? bo może bym takie cudo u siebie wyrezał :decayed:

kup sobie te zarówki co armistead :wink4:

ok dzieki :good: bede modzic :wink4: jak narazie czekam na maskownice do glosnikow od Krychy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zawieksza poleciala ? :) zbierasz na cos konkretnijeszgeo czy zęby juz bolaly xD

ogolnie Audice twarde sa z tego co ja zauwazylem przesiadlem sie z Hondy a tu w audinie mam 1BE chyba i to samo co w Hondzi :P

a jak zglebie to hmm i sie zastanwiam czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu zawieksza poleciala ? :) zbierasz na cos konkretnijeszgeo czy zęby juz bolaly xD

ogolnie Audice twarde sa z tego co ja zauwazylem przesiadlem sie z Hondy a tu w audinie mam 1ba chyba i to samo co w Hondzi :P

a jak zglebie to hmm i sie zastanwiam czy warto

i to i to :kox: troche juz bolały :decayed: zmieniłem zawieche bo na letni setup bedzie gwint + fela 18" a na zimowy 1BF + 15" stal :good: mowisz 1BA masz? no to standardowe z tego co czytalem to 1BF jest utwardzone lekko i jazda jest przyjemna :wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 13:53_________________________________________________do poliftowego zderzaka beda pasowac przedliftowe ślizgi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust: no to ładnie zderzak mam pomalowany a go nie załoze jeszcze :kwasny:[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 15:31_________________________________________________przyszły karteczki :rolleyes: szkoda ze nie czarne,trzeba bedzie malowac :embarrassed:

dsc00006rd.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pakujesz głośniki w tył? czy tylko dla picu siatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka nadzieje :decayed: jak narazie "jakies" pierdziawki beda w boczkach :przebiegly: a jak bedzie kasa to bedzie cos lepszego :wink4:

a te obrysy świecące zakładasz :naughty:, k**wa ułamałem juz jeden ten kierunek od Ciebie siedzą jak wściekłe, czekam do urodzin, bo mam obiecanego Dremelka :naughty:, i bede działal z odblaskiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasuja za***iście? :naughty: który pekł? :decayed: mam jeszcze jakieś komplety to bede działac:D jak chesz to ci podesle jeszcze jeden komplet :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:51_________________________________________________a ja z lampami działam podobnie jak ty :kox: szukam drugich :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pasuja za***iście? :naughty: który pekł? :decayed: mam jeszcze jakieś komplety to bede działac:D jak chesz to ci podesle jeszcze jeden komplet :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:51_________________________________________________a ja z lampami działam podobnie jak ty :kox: szukam drugich :kox:

no p&p nie podejdą trzeba je docinać, ale moze cos się z nich zrobi :wink4:, zobaczymy jak już bede mial szlifiereczkę to sie pobawię w to, i tak w połowie marca wpadną orginały amerykancę ale pobawić sie można, ja drugi komplet sobie zrobię jakby na USach nie chcieli mi przeglądu podbić :D, chociaż o to bym się raczej nie martwił :tongue4:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 18:56_________________________________________________

slepy to Ty nie łyknąłeś tych amerykanów niedawno? :mysli:

Ciii :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...