Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

noo to raczej bedzie cala czerwona lampa :gwizdanie: :kox:

Całkiem całkiem ale dokładki bym zostawił czarne :wink4:

mowisz? :mysli: mialy isc dokladki w kolor i chcialem progi tez pomalowac w kolor albo zakupic od eSki progi i zalozyc :mysli:

Opublikowano

ja bym wszystko pomalował pod kolor albo tak jak mówisz porobił ją na ese lub coś w tym stylu, ja planuję swoją przerobic na rs'a tylko nigdzie nie mogę dostac progów oryginalnych

Opublikowano

ja planuję swoją przerobic na rs'a tylko nigdzie nie mogę dostac progów oryginalnych

ASO zią :naughty:, ale cena Cię zabije :gwizdanie:, masz może numerki tych progów? sprawdzę CI za ile mógłbym takowe załatwić :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja planuję swoją przerobic na rs'a tylko nigdzie nie mogę dostac progów oryginalnych

ASO zią :naughty:, ale cena Cię zabije :gwizdanie:, masz może numerki tych progów? sprawdzę CI za ile mógłbym takowe załatwić :wink4:

Zią jak byś mogł to looknij po ile eSowe chodza progi :wink4:

Opublikowano

daj mi numerki, bo nie znam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Alcantara na podlokietniku teraz listwy :wink4:

29122005002.jpg

Shot at 2010-12-29

29122005003.jpg

Shot at 2010-12-29

:kox: :kox: :kox:

29122005004.jpg

Shot at 2010-12-29

Opublikowano

ciekawe tylko jak długo będzie tak ładnie wyglądać :wink4:

do tego jakieś półskórzane krzesełka :good:

Opublikowano

całkiem, całkiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe tylko jak długo będzie tak ładnie wyglądać :wink4:

do tego jakieś półskórzane krzesełka :good:

michu beda :good::wink4:

całkiem, całkiem :decayed:

zią jak mowisz listwy czarne czy inny kolor? :naughty:

Opublikowano

nie wiem czy nie bedzie zbyt czarno :gwizdanie:, jak zrobisz czarne listwy, i czarny sufit :gwizdanie:, ja bym się pokusił o jakiś kolorek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy nie bedzie zbyt czarno :gwizdanie:, jak zrobisz czarne listwy, i czarny sufit :gwizdanie:, ja bym się pokusił o jakiś kolorek :naughty:

tak wlasnie teraz siedzie i mysle bo wszystko w czarnej to troche :sick3: mysle nad kolorem żółtym,pomarańczowym albo jakas kratka tylko znowu nie wiem jaka :decayed:

Opublikowano

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

poka jak to wyglada :decayed: jak macie jakies propozycje to dawac fotki :evil:

Opublikowano

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

poka jak to wyglada :decayed: jak macie jakies propozycje to dawac fotki :evil:

Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zrób miodową podsufitkę i dekory też :decayed:

poka jak to wyglada :decayed: jak macie jakies propozycje to dawac fotki :evil:

Może nie koniecznie jakiś pełny kolor ja bym pomyślał nad jakąś kratką (jasne tło czarna kratka) będzie pasować do reszty i rozjaśni troche wnętrze :wink4:

jak masz jakies fotki to pokaz mi jak to wyglada :good: jak narazie nic nie robie i czekam na propozycje :good: tez mysle nad kratka :good:

Opublikowano

albo jakiś motyw na podsufitówce poprostu i nawiązujące dekory do tego :good:

w galerii b5 jest gdzieś foto czarnej b5 z miodową podsufitówką :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:12_________________________________________________kurde, chyba tam nie ma tego foto aż dziwne. później może znajdę to ci podeślę :good:

Opublikowano
  • Autor

albo jakiś motyw na podsufitówce poprostu i nawiązujące dekory do tego :good:

w galerii b5 jest gdzieś foto czarnej b5 z miodową podsufitówką :good:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 14:12_________________________________________________kurde, chyba tam nie ma tego foto aż dziwne. później może znajdę to ci podeślę :good:

ok spoko :good: a takie cos? http://www.bestsale.pl/product_thumb.php?img=images/fx/4-023-1czarny.jpg&w=163&h=200
Opublikowano

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

Opublikowano
  • Autor

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(
Opublikowano

dalej ciemne w sumie, ale motyw fajny :good:

podsufitowka raczej bedzie ciemna :good: tylko nie wiem jakie dekory zrobic ;(

rob ciemne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.