Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

narazie nic na sile jak sie trafi cos w dobrych pieniadzach to kupie :wink4: ogolnie to mam silnik 1,9TDI ale na diesla raczej nie bede swapowac bo to juz wg za duze koszty :wink4:

Opublikowano

narazie nic na sile jak sie trafi cos w dobrych pieniadzach to kupie :wink4: ogolnie to mam silnik 1,9TDI ale na diesla raczej nie bede swapowac bo to juz wg za duze koszty :wink4:

trza było brać od Moskala komplecik 1.8T :naughty:

Opublikowano
  • Autor

narazie nic na sile jak sie trafi cos w dobrych pieniadzach to kupie :wink4: ogolnie to mam silnik 1,9TDI ale na diesla raczej nie bede swapowac bo to juz wg za duze koszty :wink4:

trza było brać od Moskala komplecik 1.8T :naughty:

czekaj czekaj :naughty: paczuszka z angli idzie :naughty: bedzie caly angol na czesci :naughty:w cenie moskalowego silnika :naughty: chcial 4,5 kafla a wydaje mi sie ze to TROCHE za duza cena :naughty:

Opublikowano

narazie nic na sile jak sie trafi cos w dobrych pieniadzach to kupie :wink4: ogolnie to mam silnik 1,9TDI ale na diesla raczej nie bede swapowac bo to juz wg za duze koszty :wink4:

trza było brać od Moskala komplecik 1.8T :naughty:

czekaj czekaj :naughty: paczuszka z angli idzie :naughty: bedzie caly angol na czesci :naughty:w cenie moskalowego silnika :naughty: chcial 4,5 kafla a wydaje mi sie ze to TROCHE za duza cena :naughty:

polift, przedlift? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przed :naughty: 1,8T podobno ławant :cool1: czekam na tel kiedy do polski beda zjezdzac :przebiegly:

Opublikowano

tylko czy z anglika podejdzie Ci wiązka ? :>

Opublikowano
  • Autor

tylko czy z anglika podejdzie Ci wiązka ? :>

no raczej... przecierz przerabiaja angliki na europe i takie a4 jezdza

Opublikowano

z tego co kiedyś wyczytałem na forum to niby wiązka jest za krótka i nie podejdzie od angola chociaż mogę się mylić bo nie oszukujmy się w angolu wiązkę masz odwróconą w stosunku do europejczyka :)

Opublikowano
  • Autor

z tego co kiedyś wyczytałem na forum to niby wiązka jest za krótka i nie podejdzie od angola chociaż mogę się mylić bo nie oszukujmy się w angolu wiązkę masz odwróconą w stosunku do europejczyka :)

zobaczymy :decayed: od tego jest elektryk w zakladzie :good:

Opublikowano

Ty pieronie młody ale Ci się rozkręcił temat :naughty::decayed::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ty pieronie młody ale Ci się rozkręcił temat :naughty::decayed::wink4:

heh bo zaczyna działać :decayed:UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE :evil:

Opublikowano

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)
Opublikowano
  • Autor

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)

Krycha powiem Ci ze napisze tak :naughty: ja przemyslalem i jakis wielkich kokosow za to nie wezme do polifta i tak bym musial dolozyc a w to auto troche pracy bylo juz wlozone wiec jak zaczalem robic to wypadaloby to skonczyc i tyle :good: przez 3 latka auto jezdzi i jak narazie zmieniam tylko oleje i filtry :wink4:

Opublikowano

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)

Krycha powiem Ci ze napisze tak :naughty: ja przemyslalem i jakis wielkich kokosow za to nie wezme do polifta i tak bym musial dolozyc a w to auto troche pracy bylo juz wlozone wiec jak zaczalem robic to wypadaloby to skonczyc i tyle :good: przez 3 latka auto jezdzi i jak narazie zmieniam tylko oleje i filtry :wink4:

A tam...zbieraj kase na coś mocniejszego z Q i wtedy się 'pobaw' :decayed:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)

Krycha powiem Ci ze napisze tak :naughty: ja przemyslalem i jakis wielkich kokosow za to nie wezme do polifta i tak bym musial dolozyc a w to auto troche pracy bylo juz wlozone wiec jak zaczalem robic to wypadaloby to skonczyc i tyle :good: przez 3 latka auto jezdzi i jak narazie zmieniam tylko oleje i filtry :wink4:

A tam...zbieraj kase na coś mocniejszego z Q i wtedy się 'pobaw' :decayed:

niestety juz za pozno :wink4: w Q to bedzie druga A4 ta jest juz zarezerwowana w zabawy :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 20:56_________________________________________________jakimi papierami polerowac te listwy i czy malowac je pozniej bezbarwnym?? :mysli:

Opublikowano

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)

skąd wiesz :naughty:, jak się nie sprzeda w dobrej kasie to pewnie tak bedzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

UWAGA!! AUDI JEDNAK NIE BEDZIE SPRZEDAWANE

Poczekam jeszcze parę dni i Ślepy też tak napisze :polew::)

skąd wiesz :naughty:, jak się nie sprzeda w dobrej kasie to pewnie tak bedzie :polew: :polew: :polew:

slepy jest teraz lypa nie pojda nasze A4 :decayed: po moja jak narazie nikt nie zadzwonil :cool1:

Opublikowano

mi sie tam nie pali, bedzie wisieć na allegro, pójdzie to pójdzie nie to... :evil:

Opublikowano
  • Autor

powiedz mi lepiej jak te listwy polerowac? :naughty:

Opublikowano

powiedz mi lepiej jak te listwy polerowac? :naughty:

jak, jak, zdzierasz to co jest i jedziesz z koksem :decayed:, papierek od 400, do 2000 z wodą i ma wyjść lusterko :naughty:, ja bym je na Twoim miejscu pomalował w krem, tak jak miał Nosb, i do tego jakaś kremowa podsufitka w krate :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.