Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tych 16" co sa wyzej nie bierzcie sobie do serca :decayed: głownie kupiłem je na opony :tongue4: na audi nigdy nie beda jezdzic :wink4:

Zakładaj je, zrób fotkę i zapodaj zdjęcie jarko do kalendarza 2012 :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tych 16" co sa wyzej nie bierzcie sobie do serca :decayed: głownie kupiłem je na opony :tongue4: na audi nigdy nie beda jezdzic :wink4:

Zakładaj je, zrób fotkę i zapodaj zdjęcie jarko do kalendarza 2012 :kox: :kox: :kox:

:decayed:

ta koniec świata by był na bank :decayed:

Opublikowano

a tych 16" co sa wyzej nie bierzcie sobie do serca :decayed: głownie kupiłem je na opony :tongue4: na audi nigdy nie beda jezdzic :wink4:

Zakładaj je, zrób fotkę i zapodaj zdjęcie jarko do kalendarza 2012 :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Wtedy biera 4 kopie kalendarza :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

A dasz radę powiedzieć mi jakie głośniki wchodzą w te fabryczne miejsca w tylne drzwi? nigdzie nie mogę znaleźć na forum...

A A4 fajna, super listwy :good:

Opublikowano

W bose są 16cm z tyłu mi też weszły bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

A dasz radę powiedzieć mi jakie głośniki wchodzą w te fabryczne miejsca w tylne drzwi? nigdzie nie mogę znaleźć na forum...

A A4 fajna, super listwy :good:

16 cm na 100% w boczkach ori bez maskownic jak sciagniesz boczek to masz "linie" do wycięcia pod te katki i mocowania na ori glosniki :wink4: a jak chcesz sie zabawic to polecam zrobic panel w drzwi i przymocowac glosnik nie do boczka a do drzwi lepszy efekt i brak drgan :good:

Opublikowano

mam właśnie boczki z fabrycznymi maskownicami i je chciałbym założyć. A jaką głębokość włożyłeś? 58mm wejdzie, tak jak w przednie?

Na przód właśnie zamocowałem do drzwi i :good:

Opublikowano
  • Autor

do 65 podobno wchodza wiec 58 wejdzie bez problemu :good:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 17:42_________________________________________________na dzień dzisiejszy następująco:

-skrzynia JBL w drodze

-kiera S4 w drodze

-prawe duże lustrko też w drodze w poniedziałek ma przyjsc

-jutro walcze z dolna rozpórka

-pomalowane zaciski i hak w seledynek

-poprawiona koza z przodu

-zderzak polift pomalowany (nie mam jeszcze ślizgów)

-PDC w drodze

moje radio jest do sprzedania bo po alpine jutro jade :wink4:

:wink4:

w poniedzialek koncze listwy jak wyjdzie baania to bedzie alcantara albo biały carbon i zaczynam zabawe z podsufitówka

Opublikowano

byku dawaj fotkę jak wyglądają zaciski :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jutro jak poprawie to może cynke fotke ale nie obiecuje :wink4:

Opublikowano

byku dawaj fotkę jak wyglądają zaciski :cool1:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

paput jak u ciebie :decayed: identyczne :naughty:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 07:27_________________________________________________dziś przyszło małe granie :wink4:

dsc00105.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Fajny basik. Ciekawy czy twoi sąsiedzi go też polubią jak mojego lubią xD

Opublikowano
  • Autor

może polubia :wink4: nie powiem bo gra fpyte nawet :kox:

Opublikowano

Ja mojego mam bardzo wyciszonego bo to nie ma sensu sam Bass

Opublikowano
  • Autor

nareszcie symetryczna :kox:

dsc00113a.jpg

By wojciu0308 at 2011-03-15

jeszcze mała poprawka bedzie i bedzie git :decayed:

i bagaj też już złożony bo po praniu byl :decayed:

dsc00109a.jpg

By wojciu0308 at 2011-03-15

Opublikowano

ładnie ładnie. :good:

jak ta skrzynka puka?

Opublikowano
  • Autor

jutro może jakis filmik nakręce ale powiem szczerze że zdrowo :kox:

Opublikowano

Na tym zdjęciu lewa lampa w stosunku do zderzaka ma nieco za dużą szpare :chytry: chyba, że mi się zdaje

Nakręć filmik z tą skrzynką, ile za nią dałeś? i jaki wzmak masz pod nią? :hi:

Opublikowano
  • Autor

fotka :wink4: jest ok ale z ciekawości jutro to obadam :decayed: wzmak Blaupunkta GTA 260 za skrzynie dałem 170zl :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.