Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A skrzynke zrobiłeś w mostku, nie? :) Też się zastanawiam nad skrzynką, ale chyba zrobie zabudowe lewej strony bagaja.

Opublikowano

Na tym zdjęciu lewa lampa w stosunku do zderzaka ma nieco za dużą szpare :chytry: chyba, że mi się zdaje

Nakręć filmik z tą skrzynką, ile za nią dałeś? i jaki wzmak masz pod nią? :hi:

filmik nic nie da bedzie slychac napierdalanie i charkot :wallbash::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

moge nagrac jaki by on nie byl ale naprawde napier*** ostro :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 08:21_________________________________________________rozpórka pomalowana później zakładam :wink4:

dsc00114oo.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 10:11_________________________________________________

faktycznie do bani ten dzwięk :disgust:

Opublikowano

No nieźle to gra, na filmiku tego się nie usłyszy oczywiście :przebiegly:

Opublikowano

ja tu nic prócz basu na tym pierwszym filmiku nie słyszę :tongue4:

jest czym pomasować plecy :good:

Opublikowano
  • Autor

ukończone :notworthy:

dsc00126zy.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc00128r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

dobrze że moja się na sanki montuje bo zabardzo bym sobie nie pojeździł :)

Opublikowano
  • Autor

miała byc tam gdzie niby ori jest montowana ale tam materiał za kruchy jest :)[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:29_________________________________________________

dobrze że moja się na sanki montuje bo zabardzo bym sobie nie pojeździł :)

zawadzał byś o nia? :decayed:

Opublikowano

no przy tej glebie co mam teraz ciężko jest mi przejechac przez próg zwalniający bo zawadzam tą blachą co do niej masz zamontowana rozpórke :)

Opublikowano
  • Autor

ja wczesniej też o to zawadzalem :gwizdanie: i tez o progi. Ta blacha lewa na fotce to praktycznie byla cała zgnieciona i dorwałem ja druga bo z tamtej nie bylo co zbierac :wink4: [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:39_________________________________________________dziś z nudów :wink4:

dsc00153re.jpg

dojdzie do tego jeszcze mieszek z alcantary :wink4: już sie szyje :wink4:

Opublikowano

kosa :naughty:, pokaż szew :naughty:

Opublikowano
  • Autor

klejone :polew: kurde nie wiem jak to zszyc ;(

Opublikowano

no właśnie problem w tym że nie ma szwu ni ma :decayed:

Opublikowano

no właśnie problem w tym że nie ma szwu ni ma :decayed:

no to poka jak to łączenie wyszło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie chce mi sie juz do garazu leciec ale nie podoba mi sie to klejenie :no: juz michu mi podpowiedział i jutro jeszcze raz zrobie :good:

Opublikowano

no jak zrobisz go od strony konsoli to i tak nie bedzie aż tak bardzo widoczne :wink4:, ale lepiej żeby wyglądało dobrze niż źle :decayed:

Opublikowano

tak tak.. znowu mój pomysł :decayed: ty lepiej zrób nagłówek nie "by Cypis" ale "by michu" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

juz nie marudź michu bo tylko 2 duperele mi dziś pomogłes reszte stroje sam :rolleyes:

Opublikowano

tak tak.. znowu mój pomysł :decayed: ty lepiej zrób nagłówek nie "by Cypis" ale "by michu" :decayed:

lepiej będzie by Cypis, Idea Michu :polew:

Opublikowano
  • Autor

no jak zrobisz go od strony konsoli to i tak nie bedzie aż tak bardzo widoczne :wink4:, ale lepiej żeby wyglądało dobrze niż źle :decayed:

klejenie mam od konsoli, klej zrobil mi taka plamke na alcantarze i juz mnie ten widok denerwuje po mimo ze go nie widze :decayed: jutro poprawka jak bede miał czas :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.