Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy ktoś wie coś na temat instalacji DT Gaz System, jak to się sprawuje???


Sqweeler

Rekomendowane odpowiedzi

chce założyć gaz do mojej A4 1,8 125KM, 1998 . Byłem w dwóch miejscach zaproponowali mi w jednym sequent 24 za 2900, w drugim DTGAZ System za 2200. No i nie wiem czy ten tańszy bedzie siędobrze sprawował, czytałem tu na forum, że sequent jest nieżły , czy może ktoś mi doradzić???

dział Newbie proszę najpierw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kaziu, zdecydowałem się jednak na niższe koszty i założyłem ten Polski odpowiednik. Jak na razie nie odczułem spadku mocy, zobaczymy jak ze spalaniem, tylko pojawił się problem przy zapalaniu, odpala na benzynie a mimo to 2-3 razy czasem zgaśnie, czy to wina ustawienia i wysatarczy regulacja??? Ps. Co ze świecami wymieniana jest konieczna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega zakładał DT GAZ SYSTEM w A3 i wszystko chodziło jak by chciało wybuchnąc, problem okazał sie z wtryskiwaczami. Po wymianie na szybsze wszystko zaczęło chodzic super. Tak więc idąc za przykładem założylem to samo w 1.8T i z pewnych powodów musiałem wykonac chrzest bojowy...udałem się w trasę 300km ( zajeło to mi jakieś 1h40m ) , z gazem nie było problemów cały czas chodzi dobrze.Nie znam się na tym wszystkim za dobrze, ale jak pamietam to zakupiłem wtryski o średnicy 2,2mm.

edit: wymiana świec jest niezbędna,proponuje też wymienic fajki bo to koszt 20 zł sztuka a różnica u mnie okazała sie kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mieliscie problemu przy tej instalacji z ustawieniem pozimu gazu w zbiorniku i z wielozaworem tym ktory powienien odbic przy tankowaniu???

nie mam problemow przy tankowaniu , ale wskazania gazu to w przypadku tej instalacji sciema i loteria. Ja zeruje licznik co tankowanie i po przekroczeniu odpowiedniej ilosci km jade tankowac.[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 20:41 _________________________________________________Chciałbym dodac że w przypadku tej instalacji należy sie postarac ( co nie zawsze gazownik zaleca) o przewód zasilający do gazu 8mm ( a nie domyślnie 6mm) i o podgrzewacz do gazu. ...nie bede się rozpisywał , różnica przeogromna. Miałem okazję jeżdzi tym samym autem przed i po modyfikacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...