Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na allegro są ;),do tego zakupiłem xenony-->maja na zakończeniu fioletową linię :>

http://www.allegro.pl/item954160925_xenon_hid_slim_h1_h3_h4_h7_ksenon_made_in_germany.html[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:03_________________________________________________Witam !!!Doradźcie czy warto kupić tą kiere za 350 zł +air bag???

sdc11884g.th.jpgsdc11838.th.jpgsdc11840r.th.jpgsdc11888sw.th.jpg

Opublikowano

Witam !!!Doradźcie czy warto kupić tą kiere za 350 zł +air bag???

cena nie szokuje :wink4: Ale zbyt wysoka też nie jest :) A kiera raczej w dość dobrym stanie :good:

Opublikowano

Bierz :good: cena jest dobra jak za komplet :good:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie co moge zrobić gdy ta kiera się okaże w stanie miernym???Otworzyć przy kurierze i zaraz odesłać spowrotem???mam takie prawo???Nie chcę zostać oszukany!!!Na allegro miał napisane stan bardzo dobry.Nie chcę stracić kasy jak mogę się zabezpieczyć??

Opublikowano

Ładne autko tylko jak dla mnie bym lampki zmienił ale kwestia gustu :gwizdanie:

Opublikowano

Słuchajcie co moge zrobić gdy ta kiera się okaże w stanie miernym???Otworzyć przy kurierze i zaraz odesłać spowrotem???mam takie prawo???Nie chcę zostać oszukany!!!Na allegro miał napisane stan bardzo dobry.Nie chcę stracić kasy jak mogę się zabezpieczyć??

O tym to już rozmawiaj ze sprzedającym. Ale ktoś kiedyś napisał na forum, że masz prawo odesłać przedmiot jak Ci się nie widzi, a on musi Ci oddać kasę :wink4: Ale nie wiem jak z tym jest... A co może być z nią nie tak? Skórka przetarta? To sobie ją kiedyś obszyjesz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj doszedł kolejny mod: :polew:

dsc01815yw.th.jpg[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:19_________________________________________________Witam !W weekend przyjechał mój dobry wuja mechanik z niemiec,no to jakby nie było zaciągnąłem go do mojej ukochanej :),otworzyliśmy maskę i doszliśmy do wniosku,że łańcuszek rozrządu ten z tyłu głośno hałasuje :(,

1.Jaki koszt takiego łańcuszka?

2.Ile może kosztować ten napinacz,może wiecie jaki jest u mnie??

:hi:

Opublikowano

mi tam się podoba a co najważniejsze niech się podoba właścicielowi

jak założył sobie taką koncepcje :good:

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem z wujem łańcuszek :good:

Tylko po odpaleniu poczulem jakby inaczej sie zbierał na obroty :(

Co wy na to,moze mi sie zdaje???

Może jestem przewrażliwiony

Opublikowano

autko super :good:

nie wiem co wszyscy mają do tych lamp :mysli:

środek rewelacja

tylne lampy dach i lotka <ok>

tak trzymać

trzeba się wyróżniać

Opublikowano

z sprawie łańcuszka ci niestety nie pomogę, ale jestem tutej po to by skrytykować twój wózek :decayed:

ładnie się prezentuje :good: pomaluj znaczek oooo na klapie na czarno :kox:

nieodpowiada mi tylko ten welur.. :disgust:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś z Was polerował już może plastki???,jakimiś pastami???jeśli tak piszcie czy to faktycznie cos daje

Chciałbym wypolerować szybkę od licznika :naughty:

Opublikowano

moim zdaniem lampy z ringami to do bmw :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj właśnie postanowiłem wziąść się do roboty o to efekt:

dsc01886o.th.jpgdsc01887k.th.jpg

+polerka przedniej szyby mleczkiem efekt :good:

Opublikowano
:good: :good: pokaż z całym licznikiem :gwizdanie: załatw mi tą ramkę pod FIS :decayed:
Opublikowano

Wygląda koksik :good: zwykłym mleczkiem polerskim i normalnie polerowałeś szybkę? a czy pastą polerską dam radę coś takiego zrobić? i jeżeli można wiedzieć ile płaciłeś za ramki?? :kox:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:good: :good: pokaż z całym licznikiem :gwizdanie: załatw mi tą ramkę pod FIS :decayed:

Kupiłem na ebay.de

Wygląda koksik :good: zwykłym mleczkiem polerskim i normalnie polerowałeś szybkę? a czy pastą polerską dam radę coś takiego zrobić? i jeżeli można wiedzieć ile płaciłeś za ramki?? :kox:

Tak mialem takie stare z przed 10 lat turtle wax ,jakoś tak,a za ramki zapłaciłem 19 euro

Jutro postaram się zrobić fotki cyfrówką całości i wrzucę kilka zdjęć.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:50_________________________________________________dsc01898gz.th.jpgUploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:17_________________________________________________dsc01901i.th.jpg

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:16_________________________________________________I na koniec w lepszej jakosci

-->I na koniec w lepszej jakości-->

dsc01590sx.th.jpg

I jak się podobają? :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:46_________________________________________________dsc01691tz.th.jpg[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:36_________________________________________________Z ostatnich ciepłych dni ;)

dsc01688w.th.jpg[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:51_________________________________________________

Opublikowano

Zegary na :good: ale nie przemawia za mna ten czorny dach :mysli:

Opublikowano

ja bym tutaj jeszcze widział ściemę szybek do tego :> ładnie by się to komponowało

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Teraz myślę nad zimówkami :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.