Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] -=Srebrna z Czarnym Dachem=- STR.6


wojt23

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro są ;),do tego zakupiłem xenony-->maja na zakończeniu fioletową linię :>

http://www.allegro.pl/item954160925_xenon_hid_slim_h1_h3_h4_h7_ksenon_made_in_germany.html[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 13:03_________________________________________________Witam !!!Doradźcie czy warto kupić tą kiere za 350 zł +air bag???

sdc11884g.th.jpgsdc11838.th.jpgsdc11840r.th.jpgsdc11888sw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!Doradźcie czy warto kupić tą kiere za 350 zł +air bag???

cena nie szokuje :wink4: Ale zbyt wysoka też nie jest :) A kiera raczej w dość dobrym stanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz :good: cena jest dobra jak za komplet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co moge zrobić gdy ta kiera się okaże w stanie miernym???Otworzyć przy kurierze i zaraz odesłać spowrotem???mam takie prawo???Nie chcę zostać oszukany!!!Na allegro miał napisane stan bardzo dobry.Nie chcę stracić kasy jak mogę się zabezpieczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co moge zrobić gdy ta kiera się okaże w stanie miernym???Otworzyć przy kurierze i zaraz odesłać spowrotem???mam takie prawo???Nie chcę zostać oszukany!!!Na allegro miał napisane stan bardzo dobry.Nie chcę stracić kasy jak mogę się zabezpieczyć??

O tym to już rozmawiaj ze sprzedającym. Ale ktoś kiedyś napisał na forum, że masz prawo odesłać przedmiot jak Ci się nie widzi, a on musi Ci oddać kasę :wink4: Ale nie wiem jak z tym jest... A co może być z nią nie tak? Skórka przetarta? To sobie ją kiedyś obszyjesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszedł kolejny mod: :polew:

dsc01815yw.th.jpg[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 09:19_________________________________________________Witam !W weekend przyjechał mój dobry wuja mechanik z niemiec,no to jakby nie było zaciągnąłem go do mojej ukochanej :),otworzyliśmy maskę i doszliśmy do wniosku,że łańcuszek rozrządu ten z tyłu głośno hałasuje :(,

1.Jaki koszt takiego łańcuszka?

2.Ile może kosztować ten napinacz,może wiecie jaki jest u mnie??

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem z wujem łańcuszek :good:

Tylko po odpaleniu poczulem jakby inaczej sie zbierał na obroty :(

Co wy na to,moze mi sie zdaje???

Może jestem przewrażliwiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sprawie łańcuszka ci niestety nie pomogę, ale jestem tutej po to by skrytykować twój wózek :decayed:

ładnie się prezentuje :good: pomaluj znaczek oooo na klapie na czarno :kox:

nieodpowiada mi tylko ten welur.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was polerował już może plastki???,jakimiś pastami???jeśli tak piszcie czy to faktycznie cos daje

Chciałbym wypolerować szybkę od licznika :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj właśnie postanowiłem wziąść się do roboty o to efekt:

dsc01886o.th.jpgdsc01887k.th.jpg

+polerka przedniej szyby mleczkiem efekt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda koksik :good: zwykłym mleczkiem polerskim i normalnie polerowałeś szybkę? a czy pastą polerską dam radę coś takiego zrobić? i jeżeli można wiedzieć ile płaciłeś za ramki?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: pokaż z całym licznikiem :gwizdanie: załatw mi tą ramkę pod FIS :decayed:

Kupiłem na ebay.de

Wygląda koksik :good: zwykłym mleczkiem polerskim i normalnie polerowałeś szybkę? a czy pastą polerską dam radę coś takiego zrobić? i jeżeli można wiedzieć ile płaciłeś za ramki?? :kox:

Tak mialem takie stare z przed 10 lat turtle wax ,jakoś tak,a za ramki zapłaciłem 19 euro

Jutro postaram się zrobić fotki cyfrówką całości i wrzucę kilka zdjęć.[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 21:50_________________________________________________dsc01898gz.th.jpgUploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:17_________________________________________________dsc01901i.th.jpg

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:16_________________________________________________I na koniec w lepszej jakosci

-->I na koniec w lepszej jakości-->

dsc01590sx.th.jpg

I jak się podobają? :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:46_________________________________________________dsc01691tz.th.jpg[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:36_________________________________________________Z ostatnich ciepłych dni ;)

dsc01688w.th.jpg[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2010, 21:51_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tutaj jeszcze widział ściemę szybek do tego :> ładnie by się to komponowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...