Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe BMW serii 5 - już jest.


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćcie uwagę że BMW wróciło we wnętrzu z powrotem do kokpitu obróconego w stronę kierowcy.

I bardzo dobrze, bo wnętrze w obecnych BMW jest bardzo nieudane i odbiega wyglądem (ale nie jakością) od Audi. Głównie przez wnętrze nie kupiłbym E60, ale nowe bardzo mi się widzi, bardziej niż w A6, zresztą z zewnątrz też. 535i poproszę z ośmiobiegową skrzynka. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz większość uważa że jedno z ładniejszych.

co nie znaczy,że będzie tak zawsze, stylistyka poszła zdecydowanie w stronę starych trendów Mercedesa i model może się z czasem opatrzyć.

Nie mniej pierwsze BMW, które spodobało mi się odrazu.

Duży plus dla tej solidnej marki. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka solidna, nawet lubię BMW, ale jednak wole Audi, od zawsze na pierwszym miejscu :hi:

Z BMW podobają mi się starsze modele, może przez moje zamiłowanie do klasycznych sedanów (choć nowym też nie wiele można zarzucić) i jakoś bardziej do mnie trafiają.

Znalazłem tu fajne 20-letnie BMW, jednak cena trochę demotywuje :evil:

http://www.motofilm.pl/2009/11/18/bmw-serii-6-z-1988-roku-za-250-000-tysiecy-dolarow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa 5 jest :kox: czekam zdecydowanie jak pokaza m-pakiet bo to duzo zmienia,w e60 m-pakiet jest kozak,dobrze ze wejdzie nowy model to e60 z ceny zejdzie :decayed: jak sie plany nie zmienia to za 3,4 lata kupuje e 60 535d sedan m-pakiet oczywiscie :naughty:

Jelito Kombi jest piekne i takie zadziorne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Touring jest :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina::shocked: :shocked: :shocked:

Wygrywam w totka i zamawiam :polew: Mi wystarczy 530d. Wybredny nie jestem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył ma kozacki... taki agresywny

Faktycznie pierwszy touring, który mi też się spodobał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedesa nie przebije tym noktowizorem http://www.youtube.com/profile?user=autospies#p/u/55/c63bO4omCD4

Najbardziej mi się podoba ten kokpit dla pasażerów z tyłu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wyjebisty na maxa :kox: :kox: :kox: :kox: kazde bmw mi sie podobalo ale to jest przekozackie.

Rednery sa super jak taka bedzie wersja officialna ... to bedzie ladniejszy od Accorda , ktory swoja droga ma sliczna dupe :kox: :kox:

szkoda ze narazie w ofercie silniki te same... Mysle ze po premierze s4 bmw wzielo sie za 35i i podciagnie te sprezarki troszeczke bo narazie to one tam spia ... i 3.0tfsi pojdzie do tylu :naughty: .

Ktos cos pisal o spalaniu ... BMW w dieslu pali mniej niz Audi panowie ... nie bez powodu ten silnik to wzor

p.s. ma troche z 5GT ktore z kolei nie wiadomo za bardzo dla kogo jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv zgadzam się z Tobą, swoją drogą cieszę się że na forum audi można normalnie pogadać o innej marce i nie jesteście zaćlepieni "tą jedyną" ;). Zdarza się to czassami na innych forach.

5 jest fajna ale chyba moim następnym autem będzie f01 czyli jednak seria7. Widził ktoś na żywo? Ja tak, ma coś w sobie z e32 które było wg mnie najlepszym moim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv zgadzam się z Tobą, swoją drogą cieszę się że na forum audi można normalnie pogadać o innej marce i nie jesteście zaćlepieni "tą jedyną" ;). Zdarza się to czassami na innych forach.

Własnie mocno można to odczuć wlasnie na forum BMW :)

BMW bardzo mi sie podoba.

Mam nadzieje, ze wkoncu zmienie wlasnie moje przyszle auto na ta marke... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw 535d :slina: prawie 300 km...2 turbiny,ciekawe czy w tej nowej jeszcze podkreca ten silinik, 530d e39 pierwszy mial 184km teraz ma juz ok 240 e60,filmik jak to przyspiesza,ta jest chyba zawirusowana na 330km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

me like it :good:

myslałem że bedzie brzydsza i od razu mi sie nie spodoba, tak jak to miało miejsce z e60, kiedys okropna teraz za***ista

plus jest taki że po wejsciu nowej 5 - tki e60 stanieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmcv zgadzam się z Tobą, swoją drogą cieszę się że na forum audi można normalnie pogadać o innej marce i nie jesteście zaćlepieni "tą jedyną" ;). Zdarza się to czassami na innych forach.

Własnie mocno można to odczuć wlasnie na forum BMW :)

to fakt i ten tekst na ramkach pod tablicami "SIŁA MARKI" normalnie załamka :wallbash:

ta piąteczka nowa całkiem fpytkę, ale M5 e39 zawsze będzie moim ulubionym bmw :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...