Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe BMW serii 5 - już jest.


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pracujac w Labo w Valeo mam stycznosc i to dosc bliska z lampami tylnymi do nowego BMW 5GT (brzydal dla mnie) i teraz w fazie projektu mamy nowa wlasnie 5-ke i nowa przyszla juz 3-ke. Wszystkie Led technology i podobny styl jak to ma wlasnie juz produkowana nowe 7-ka i 5-ka GT.

Takie ot :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą cieszę się że na forum audi można normalnie pogadać o innej marce i nie jesteście zaćlepieni "tą jedyną" ;). Zdarza się to czassami na innych forach.

Też mnie to cieszy, jednak o forum np 5er nie można tego powiedzieć. Wczoraj zajrzałem tam na chwilę i po przeczytaniu kilku postów na temat akurat padło na Passata B6 odechciało mi się :sick3:

Nie ma to jak zachwalać swoją 520-ke z 97r a krytykować paska z 2006.

Oczywiście są wyjątki, ale to zdecydowana mniejszość. Tutaj natomiast jest duuużo osób, które akceptują inne marki... i to się chwali :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej pisał, że wystarczyła by mu 530d. Kurde, kumpel miał z rok temu e60 karawana :) 525d i o ile dobrze pamiętam ma to 188km - naprawdę bardzo przyjemnie się to zbiera jak na takiego kloca. Spalanie też nie za wielkie, bo +/- 8l przy mojej jeździe (but).

Co do nowej piątki - ładna, ale straaasznie podobna do nowego C5 i jakoś przez to mam lekko mieszane uczucia.

Heh, sam miałem kilka biemdabylju :) i przyznam, że mam ogromny sentyment do e34. ;( :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe 5 :kox:

miałem bmw i teraz namawiam żonę na 320d 150KM :) to se polatam bokami troche :>

u nas też są ortodoxy i co gorsza z tego co się orientuje większośc nie miała nigdy bmw :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam wyżej pisał, że wystarczyła by mu 530d.

Ja tak napisałem :gwizdanie: :kox:

[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 00:40_________________________________________________

miałem bmw i teraz namawiam żonę na 320d 150KM :) to se polatam bokami troche :>

Hehe BMW Bokiem Muszę Wchodzić :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka trzeba przyznać nowa 5 :kox: i w przeciwieństwie do e60/61 bardziej podoba mi się w touringu :decayed:

Ale cieszy fakt, że ceny poprzedniczki pospadają i można będzie swoje sprzedawać :naughty:

A co do tolerancyjności forumowiczów, to cóż się dziwić - toć to "am besten" forum w PL :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw 535d :slina: prawie 300 km...2 turbiny,ciekawe czy w tej nowej jeszcze podkreca ten silinik, 530d e39 pierwszy mial 184km teraz ma juz ok 240 e60,filmik jak to przyspiesza,ta jest chyba zawirusowana na 330km

Gościu w komentarzach pisze, że ma zrobione 371km 718nm z 272km 560nm. :kox:

Mi na dzień dzisiejszy starczyła by poliftowa 530D E39 w manualu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny e60 zaczną spadać ale dopiero za 3 lata. Teraz auta kupują ludzie bogaci a poza tym e60 jest już sprawdzone i poprawione- pewne. A f10 napewno bedzie miało chorobę wieku dziecięcego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny e60 zaczną spadać ale dopiero za 3 lata. Teraz auta kupują ludzie bogaci a poza tym e60 jest już sprawdzone i poprawione- pewne. A f10 napewno bedzie miało chorobę wieku dziecięcego.

Ano niestety tak jest - "kilku" klientów będzie na nowy model, ale stary wciąż będzie hulał - tym bardziej, że to jak piszesz sprawdzone auta.

Chociaż z drugiej strony kryzys sprawił, że te auta mocno poleciały w dół i nie przypuszczam, żeby cena została ustabilizowana. Wystarczy popatrzeć właśnie na E60 i A6C6 - trzymały się spory okres czasu, a teraz można to rzeczywiście w dobrej cenie kupić.

Prawa rynku i konkurencji robią też swoje w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw 535d :slina: prawie 300 km...2 turbiny,ciekawe czy w tej nowej jeszcze podkreca ten silinik, 530d e39 pierwszy mial 184km teraz ma juz ok 240 e60,filmik jak to przyspiesza,ta jest chyba zawirusowana na 330km

Gościu w komentarzach pisze, że ma zrobione 371km 718nm z 272km 560nm. :kox:

Mi na dzień dzisiejszy starczyła by poliftowa 530D E39 w manualu :notworthy:

irko z krakowa ma taką 535 , za***rdala okropnie :evil:

niby diesel ale dzwiek jak z benzyny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem ładna to jest no ale żeby się drzeć "JUŻ JEST !!! NOWA BMW SERII 5" to już przesada to nie forum BMW :naughty: :naughty:

Te boczne uwypuklenia ala merol to teraz widzę trendy :gwizdanie:

To jeden z przykładów jak niektórzy reagują na hasło BMW

Sam doświadczyłem niedawno podobne teksty jak zastanawiałem się na zmianą z Audi na BMW

natomiast jeśli chodzi o spalanie to mi pali średnio 7,4 l/km (komputer pokazuje 7,2) jazda 70% miasto

30% drogi podmiejskie.

2.0D 163 KM automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne BMW, które bym kupił to czarna E60 530d z 18" felgami i jasnym środkiem :slina::evil::blink::shocked:. Tylko :>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne BMW, które bym kupił to czarna E60 530d z 18" felgami i jasnym środkiem :slina::evil::blink::shocked:. Tylko :>.

Czyli coś takiego? :mysli:

e30_346_e60.jpg:decayed:

Masz rację ideał :naughty:

Ale faktycznie ta nowa 5 całkiem całkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e60 535 (286) bi i najlepiej xd..po faceliftingu :kox::decayed::naughty:

nie bylo w XD TwinTurbo , a szkoda podobnie jka nie bylo z reczna dzwigawka.

e60 w mpakiecie wyglada pieknie (szczegolnie wersja po lifcie). Jednak nowe f10 jest jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek te zdjecia co wrzuciles :slina: szczegolnie ta pierwsza - mam dylemat na nast auto miedzy bmw 5 a audi a6 ale raczej wybiore e60 i to w m-pakiecie :naughty: trzeba poczekac az nowy model bedzie w sprzedazy to e60 powinno zaczac taniec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...