Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez sie pisze, zaleznie od terminu wprawdzie, ale jak bym wiedzial odpowiednio wczesniej to sobie poprzekladam

greets ;)

ps. a da sie wziasc kogos nie z audi? ;)

Opublikowano
  • Autor

tez sie pisze, zaleznie od terminu wprawdzie, ale jak bym wiedzial odpowiednio wczesniej to sobie poprzekladam

greets ;)

ps. a da sie wziasc kogos nie z audi? ;)

No jasne :wink4:
Opublikowano

nawet drechowozem? :naughty:

:polew::decayed:

edit:

jak bedzie termin odpowiednio wczesnie to dwa samochody na 90% mozna dopisac

Opublikowano

PANOWIE super temat super pomysł ja jestem z Częstochowy i w razie czego służę pomocą w organizacji :good:

Opublikowano

ja moze nie w celu sciagania ale nawet popatrzenia tez bede i mysle ze 4 chlopakow z Rska tez bedzie bo mamy blisko :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

Wstępnie się piszę.

Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.

Opublikowano

Wstępnie się piszę.

Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.

jaki rozmiar potrzebujesz ?

Opublikowano

Wstępnie się piszę.

Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.

ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie :cool1:
Opublikowano

Wstępnie się piszę.

Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.

ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie :cool1:

biorę :kox:

przywieziesz na tor ? ? :decayed:

Opublikowano

Wstępnie się piszę.

Tylko trzeba gumy jakieś do zakatowania załatwic.

ja moge za stówke oddać kpl 225/45/17 w miare dobrym stanie :cool1:

biorę :kox:

przywieziesz na tor ? ? :decayed:

oki, ale zależy kiedy to będzie , bo wsumie w tygodniu studiuje troche :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Czlowieka nie ma godzinke i juz mu oponki przeszly kolo nosa :chytry: poziek nie bierz ich :wink4:

Opublikowano

moje moje zaklepane :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Kto mi pożyczy samochodu? :decayed:

Opublikowano

Kto mi pożyczy samochodu? :decayed:

ty nie przyjeżdżaj....

ty jesteś za dobry :tongue4:

Opublikowano

ty nie przyjeżdżaj....

ty jesteś za dobry :tongue4:

True, true, mogę być waszym instruktorem, będę wam pokazywał jak panować nad waszymi autami. :naughty::kox:

Opublikowano

True, true,

wołałeś mnie :naughty:
Opublikowano

chłopaki trzymajmy się tematu :kox:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:47_________________________________________________tukan jeśli będziesz chciał żeby gdzies podjechać albo coś to daj znać wyśle ci na pw tel. do mnie

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki jak cos to sie odezwe :good:

Opublikowano

Poziek, potrzebuje dokładnie takie, jak Keżor sprzedaje.

225/45/17 najchętniej. Ewentualnie 235/XX/17. XX, bo felgę będę zostawiał, a ciut szersza guma na pewno by na torze się ciut lepiej sprawdziła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.