Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tor wyrazów wyjazd na popierdówke po torze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do Ułezy to mam w h*j drogi :kwasny:

Opublikowano

jak cos to ja bym sie pisal na czestochowe :naughty: bo mam blisko :naughty: i OOOO nie przyjade, w wakacje z nudow zrobilem sobie BMW E30 na tor :decayed: wkoncu moze sprawdze jak wymiata :naughty:

Opublikowano

WOŚP w wyrazowie nie jest organizowane przez ełu , jakby było to też bym nie pojechał...

ale myśle że impreza będzie fajna , a jak ludzie z ełu zobaczą naszą wypasioną ekype to pewnie większość przejdzie do nas (Ci nie świadomi :) )

tylko 3ba bannery zoorganizować z adresem internetowym naszym i kalendarzyki :przebiegly: i jedziem z koksem :cool1:

szprytny plan :naughty:

nie bez powodu jestem już początkującym :yeah:

:polew: :polew: :polew:

wpadać wpadać myślę że ekipę zbierzemy dobrą :naughty:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 13:58_________________________________________________wystarczy że nas na jednym spocie będzie więcej niż ich w całym klubie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale w styczniu jest lipa z oponami nie pojade na łysych letnich :confused4: a zimowych mi szkoda :wink4:

Opublikowano

z giejnią z subaru :decayed:

aaaaaa

Jak będziecie wybierali się klubowo to dajcie cyny.. to się popierrdoli gupot :wink4::decayed:

Ale w styczniu jest lipa z oponami nie pojade na łysych letnich :confused4: a zimowych mi szkoda :wink4:

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed

Stary ja pisze o takich zdartych ale mam jeden kpl felg,chyba ze mi zmienisz na torze :decayed: Bo na łysych hu.ach nie pojade do Czestochowy :wink4:
Opublikowano

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed

Stary ja pisze o takich zdartych ale mam jeden kpl felg,chyba ze mi zmienisz na torze :decayed: Bo na łysych hu.ach nie pojade do Czestochowy :wink4:

ale kiedy własnie tak to się robi

jedziesz na jednym komplecie kół, upalasz a potem zmieniasz na drugi komplet i wracasz do domu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed

Stary ja pisze o takich zdartych ale mam jeden kpl felg,chyba ze mi zmienisz na torze :decayed: Bo na łysych hu.ach nie pojade do Czestochowy :wink4:

ale kiedy własnie tak to się robi

jedziesz na jednym komplecie kół, upalasz a potem zmieniasz na drugi komplet i wracasz do domu :decayed:

No tak ale musial bym jechac tam zmieniac,upalac znowu zmieniac i do domu :tongue4:
Opublikowano

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed

Stary ja pisze o takich zdartych ale mam jeden kpl felg,chyba ze mi zmienisz na torze :decayed: Bo na łysych hu.ach nie pojade do Czestochowy :wink4:

ale kiedy własnie tak to się robi

jedziesz na jednym komplecie kół, upalasz a potem zmieniasz na drugi komplet i wracasz do domu :decayed:

No tak ale musial bym jechac tam zmieniac,upalac znowu zmieniac i do domu :tongue4:

cóż...póki nie jesteś wymiatacz wyścigowy i nie masz sponsorów to musisz zapieprzać samemu - leniu :kox::tongue4: :tongue4:

Opublikowano

chyba ze mi zmienisz na torze

Jasne, że zmienię..Nawet adekwatną Fakturę Vat wystawię :kox: :kox: :kox:

Trza se kupic jeden komplet choojowych/ tanich / lekkich felg..na które wciskasz papiaki do upalania..jedziesz na tor, fajka w zęby i 15 minut masz koła przełożone :decayed:

Opublikowano

wulkanizator jest niedaleko toru ,wiec nie musisz tak zapierd... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kup se jakieś tanie do upalanie i po sprawie :decayed

Stary ja pisze o takich zdartych ale mam jeden kpl felg,chyba ze mi zmienisz na torze :decayed: Bo na łysych hu.ach nie pojade do Czestochowy :wink4:

ale kiedy własnie tak to się robi

jedziesz na jednym komplecie kół, upalasz a potem zmieniasz na drugi komplet i wracasz do domu :decayed:

No tak ale musial bym jechac tam zmieniac,upalac znowu zmieniac i do domu :tongue4:

cóż...póki nie jesteś wymiatacz wyścigowy i nie masz sponsorów to musisz zapieprzać samemu - leniu :kox::tongue4: :tongue4:

Sponsor :kox: a co to k**wa jest :polew: ale mam juz smaka na pewne fele :kox:
Opublikowano

Jestem na Ułęży w te sobotę tj. 12.12 :good:

Z Wróblem?? So jeszcze miejsca?? :kox:

jak cos to ja bym sie pisal na czestochowe :naughty: bo mam blisko :naughty: i OOOO nie przyjade, w wakacje z nudow zrobilem sobie BMW E30 na tor :decayed: wkoncu moze sprawdze jak wymiata :naughty:

Wygląda na to, że mamy wspólny temat. Pochwal się jak przerobiłeś beemkę. :)

Opublikowano

no wiec :decayed: fura LPG... wywalilem z niej zbiornik paliwa,tylnie fotele,boczki tylnie,boczki i wykladzine z bagaznika swiaglem zderzaki,zmienilem silnik z 1,8 na 2,5 24V :gwizdanie: okolo 190KM :naughty: obowiazkowo stopnie i dyferencjal nawet wmiare cieka ale na wiosne jak mi sie ona bardziej spodoba to zmiana bedzie albo silnika albo jeszcze ja odchudze :naughty: zapomianiem dodac ze musze jeszcze wsporniki wspawac ale to juz robota dla mojego taty :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

panowie co z tym naszym spotem na wyrazowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.