Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o takich zegarach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale tu nie ma co lubiec :polew: :polew:

Staram sie byc tolerancyjny ale naprawde to co ludzie ( tutaj na forum tez :wink4: ) wyczyniaja z autami to przeciez sie nadaje na interie do tej slawnej galeri :polew: :polew:

Opublikowano

Zgadzam się.

Wieśniactwo, a po postach widać na forum są też fani agro-tuningu :thumbdown:

Opublikowano

Zgadzam się.

Wieśniactwo, a po postach widać na forum są też fani agro-tuningu :thumbdown:

:good: :good:

Opublikowano

nom wioska lekka z tymi tarczami, w ogole to nie pasuje do srodka auta, hehe jezeli mozna porównać, ja mam np. niebieskie wykonczenie tapicerki to nie wyobrazam sobie czegos takiego :polew: ale są gusta prawda :hi: lepiej zainwestowac w choromowane obwódki zegarów i jest git :naughty:

Opublikowano

nom wioska lekka z tymi tarczami, w ogole to nie pasuje do srodka auta, hehe jezeli mozna porównać, ja mam np. niebieskie wykonczenie tapicerki to nie wyobrazam sobie czegos takiego :polew: ale są gusta prawda :hi: lepiej zainwestowac w choromowane obwódki zegarów i jest git :naughty:

ringi ma czytaj cały wątek :rant:

Opublikowano

Już tak z tym agrotuningiem nie przesadzajcie. W np. Golfie IV zrobionym na "no-name'a" takie tarcze fajnie wyglądają :good: Ale do Audi już nie pasują :wink4: Wszystko zależy od tego jakie auto i jak zrobione.

Opublikowano

Białe tarcze jeszcze z wielką biedą ujdą przy odpowiednim zaaranżowaniu wnętrza. To nie to samo, co kolorowe zegary z płomieniami rodem z NFSa... A i takie pomysły ludzie mają.

Opublikowano

Białe tarcze jeszcze z wielką biedą ujdą przy odpowiednim zaaranżowaniu wnętrza. To nie to samo, co kolorowe zegary z płomieniami rodem z NFSa... A i takie pomysły ludzie mają.

Jest u nas taki jeden :gwizdanie:

Opublikowano

Białe tarcze jeszcze z wielką biedą ujdą przy odpowiednim zaaranżowaniu wnętrza. To nie to samo, co kolorowe zegary z płomieniami rodem z NFSa... A i takie pomysły ludzie mają.

Jest u nas taki jeden :gwizdanie:

poka poka :naughty:

Opublikowano

Białe tarcze jeszcze z wielką biedą ujdą przy odpowiednim zaaranżowaniu wnętrza. To nie to samo, co kolorowe zegary z płomieniami rodem z NFSa... A i takie pomysły ludzie mają.

Jest u nas taki jeden :gwizdanie:

poka poka :naughty:

W dziale moja B5 jest. Poszukam.

Opublikowano

zdjęcia z alegro zajefajne chodzi mi o miejsce na przebieg kilometrów na zegarach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja kupiłem auto i już mialo białe zegary teraz widze że to przypał :embarrassed:a i co ja teraz biedny mam zrobić :decayed::)

Opublikowano

powiem tyle.....mam b6...i zmienić w niej tarcze zegarów na jakieś inne to gorzej niż kazirodztwo i woła o skaranie do Boga więc daj sobie spokój...a kup coś bardziej potrzebniejszego....

Opublikowano

w a4 najbardziej mi sie wlasnie podobaja te czarne zegary z czerwonym, drapieznym podswietleniem, nie ma sensu tego psuc przez takie cos..

Opublikowano

ja mam białe zegary z niebieskim podświetleniem i mi się podobają niewiem jak innym :wink4:

Opublikowano

ja mam białe zegary z niebieskim podświetleniem i mi się podobają niewiem jak innym :wink4:

Innym nie :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.